Jump to content
Lancelot

Cea mai mare plaga a secolului?

Recommended Posts

- Moartea alba @ drogurile => au fost facute de om

- SIDA => tot omul a raspandit-o

-Terorismul => nu tot omul l-a facut?

- Razboaiele civile nesfarsite => alea sunt facute de gaini?

-Accidentele ( de toate felurile)\ => mergea copacul pe strada si a intrat in om sau invers?

-mintea omului => a creat un thread inutil.

Link to comment
Share on other sites

theidi :) ultima mea afirmatie apropo de mintea omului era o concluzie personala . Sunt convins ca daca nu o scriam atunci foarte putini dintre voi ar fi indicat omul drept cel mai mare rau ptr el insusi :)

Link to comment
Share on other sites

theidi :) ultima mea afirmatie apropo de mintea omului era o concluzie personala . Sunt convins ca daca nu o scriam atunci foarte putini dintre voi ar fi indicat omul drept cel mai mare rau ptr el insusi :)

Tipic Lance...

Apropo..de ce esti atat de convins ?

Link to comment
Share on other sites

Tipic Lance...

Apropo..de ce esti atat de convins ?

pai trb sa fac experiemntul asta si sa nu scriu si opiunea aia ;;) dar...sunt convins ca multi ar fi raspuns glontul sau cine stie ce boala :)

Am zis ce am zis ptr ca majoritatea au raspuns mintea omului :D so i-am ajutat un pic >:)

Link to comment
Share on other sites

Ultima varianta este retorica, pai e si normal ca mintea omului nu :). Ai uitat sa pui religia, pentru ca ea a facut cele mai multe ravagii si inca face, sida,drogurile si restul sunt nimicuri pe langa ce a facut religia.....

dumnezeule (ironic) cata dreptate poti sa ai. Am stat si am citit topicul asta, si ma gandeam: chiar nimeni nu pomeneste nimic despre religie? in numele ei au fost (si inca sunt) sute si sute de razboaie, milioane de victime, etc etc etc etc :D

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Dc s-au intamplat toate astea , pt ca a descoperit omu focu si roata =)) deci focul si roata sunt de vina , puneti mana pe galeti si pe o surubelnita bine ascutita si haideti sa stingem focul si sa desumflam toate rotile din lume

=)) da =)) deja m-am apucat sa strang surubelnite >:) si am sa dezumflu cateva roti =)) asta asa... ca prim pas =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...