Jump to content
noghri

americans are not stupid -_-

Recommended Posts

Guest DirigX
=))=))=))=))=))=)) mwahahaha Fidel Castro cantaretz =))=))=))=)) Hiroshima si Nagasaki renumite pt judo-wrestling doaaaaaamne
Link to comment
Share on other sites

deci nu numai romanii sunt inculti :rofl1:

Subscriu...apropo, nu trebuie sa mergem prea departe si sa ne uitam doar la tinerii din tara noastra. Stie sa joace orice joc si te face praf in el, dar in schimb varful Chomolugma el/ea crede ca ii ceva mancare exotica. Deci, mai bine ma abtin, si nu rad. Nu este nimic amuzant in faptul ca sunt oameni inculti care se fac de ras in fata tuturor, si nici macar nu isi dau seama!

Link to comment
Share on other sites

deci nu e adevarat :D NU E ADEVARAT, i-au luat pe cei mai batuti in cap, crescuti in pesteri? sau ce? :D am aflat ca Kofi Anan e o cafea, Coreea de Nord e in Australia, au fost 3 razboaie mondiale, ca triunghiul are 4 laturi, Tony Blair e actor si muuuuuuuuuuuulte altele, H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@, n-am mai ras asa de mult timp :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Crazy_13

eu cred ca numai populatia rurala a romaniei poate da raspunsuri lafel de ..........nuj..nu gasesc un cuvant potivit pt atata prostie ........atata prostie poate fi in capul unui american

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...