Jump to content
Danny

Free Hugs

Recommended Posts

Cati din bucuresti vor sa facem si noi o chestia ca asta ? :> Ne vedem weekendul asta la universitate, sau postati aici alte locuri :) Hai totusi sa incercam :P chiar as vrea sa vad ce s-ar intampla :)

I`m in.Sper sa se adune mai multi :P

i'm in (so is mazu)

hmmmm =)) poate apar si io

na, trupa vesela, ati mers? cum fu cu imbratisarile moka? :D eu in locul vostru as folosi ideea ca pe o metoda de agatat.

Link to comment
Share on other sites

sunt curios cum ar reationa romanii... mi-a placut melodia dp fundal

unii vor rade copios, altii vor face misto, iar putini, in principiu cei care au nevoie de asa ceva, si numarul lor nu este mic, vor fi incantati si vor incerca... ce ai de pierdut ? nimic, e ceva sanatos, care hraneste spiritul... lipsa unei imbratisari e ca lipsa unui sarut, si vorbesc din experienta, lipsa nici uneia nu e tocmai dulce, mai ales daca uneori are loc pe o perioada mai indelungata de timp. Eu de exemplu, a trebuit sa astept peste 350 de zile pentru ultima mea imbratisare... kinda sad, i know :crybaby:

a fost in Romania asa ceva, si din ce am citit nu doar o data... au mai fost 2 fete cu o astfel de pancarta langa palatul parlamentului la acel concert rock de protest ce a avut loc anul trecut, si exact cele enuntate au fost reactile... personal, m-am dus cu cea mai mare placere si am avut parte de o imbratisare -> macar atat k pe urma m-am imbolnavit k eram imbracat mult prea subtire :\

LE: la cat mai multe initiative dinastea si pe la noi !!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...