Jump to content
Mr.Master

Unde v-ati ales/alege nevasta

Recommended Posts

Cei care sunt maritati sa spuna unde sau intalnit primadata cu nevasta, daca a fost dragoste la prima vedere sau nu.

Restu spune-ti unde ati dori sa va intalniti vitoarea sotie si ati vrea sa fie dragoste la prima vedere sau nu!

Rog sa nu spamati gen: 'In birt', 'in gunoi' etc.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

nu zic ca intr-un birt cu toate ca asta e ... pot sa zic de o carciuma de cartier? asa e bine? :P

si nu, nu a fost dragoste la prima vedere ... ea era barman acolo in timpu facultatii si eu client fidel :D ... si ne-am impretenit si nah

Link to comment
Share on other sites

intr-un bar dorinel poti spune.. e diferenta intre birt si bar...

Eu as vrea sa o intalnesc la o petrecere eleganta... sa dansam... si dupa sa mergem la hotel impreuna intr-o camera privata... si stiti voi.. deh

Link to comment
Share on other sites

intr-un bar dorinel poti spune.. e diferenta intre birt si bar...

Eu as vrea sa o intalnesc la o petrecere eleganta... sa dansam... si dupa sa mergem la hotel impreuna intr-o camera privata... si stiti voi.. deh

vorbesti de dragoste la prima vedere sau sex la prima intalnire? :blink:

on topic: "nevasta", adica sotia, in general nu e ceva ce poti alege. locul nici nu conteaza ca o sa fie facut frumos de companie (pe moment) si de amintiri (pe viitor).

Link to comment
Share on other sites

Cei care sunt maritati sa spuna unde sau intalnit primadata cu nevasta,

Vrei sa spui: cei care sunt casatoriti sa spuna unde s-au intalnit prima data cu nevasta?

Hm... Probabil as vrea sa o intalnesc, la un concert :cool2:

Si, da, sa fie dragoste la prima vedere :)

Link to comment
Share on other sites

A mea e cu un etaj mai sus :rolleyes:

:sef: vezi ca te intinzi si poate iti arunc o petarda pe balcon. :hello:

am avut si eu parte de dragoste la prima vedere (eram nub pe atunci) cu fosta prietena cu care am stat peste 3 ani. jucam fotbal in spatele blocului cand ea a trecut pe langa noi (se ducea sa cumpere ceva); am zis in gura mare 'stop joc' si ne uitam toti de nebuni la ea cum trecea. fagbringer poate sa confirme, a fost martor (si gelos ca nu mai eram numai al lui). =)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...