Jump to content
ReneGade

Un tip care isi face poze zilnic timp de 6 ani

Recommended Posts

Interesant... nu s-o fi plictisit? :huh:

cum sa`ti faci poza in fiecare zi? =)) oameni care se plictisesc..

e o poza pe zi. cu un aparat digital dureaza 2 minute sa faci o poza, sa o pui pe calculator, sa o redenumesti si sa o pui intr-un folder. vi se pare o activitate care te scoate din plictiseala? :blink:

mie chiar imi place ideea. si muzica e bestiala.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu aveam nervi ... 6 ani ... zi de zi sa-mi fac cate o poza. Felicitari lui Noah ... ca a reusit sa-si faca zilnic cate o poza! Avea baiatu` nervi ;).

@Cei care zic ca ... sa plictisit ... ia sa va vad eu pe voi la plictiseala facand asa ceva ... va tzine? Io nu cred ;).

Link to comment
Share on other sites

e o poza pe zi. cu un aparat digital dureaza 2 minute sa faci o poza, sa o pui pe calculator, sa o redenumesti si sa o pui intr-un folder. vi se pare o activitate care te scoate din plictiseala? :blink:

mie chiar imi place ideea. si muzica e bestiala.

nu asta conteaza.. stiu ca e usor.. e vb aici de ce`a zis dev mai sus.. tre sa ai nervi si timp sa`ti faci o poza in fiecare zi timp de 6 ani :o

Eu nu aveam nervi ... 6 ani ... zi de zi sa-mi fac cate o poza. Felicitari lui Noah ... ca a reusit sa-si faca zilnic cate o poza! Avea baiatu` nervi ;).

@Cei care zic ca ... sa plictisit ... ia sa va vad eu pe voi la plictiseala facand asa ceva ... va tzine? Io nu cred ;).

nici yo nu cred ca m`ar tine =))

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce e asa mare lucru sa`ti faci cate o poza in fiecare zi ! :|:-??

Ai aparat digital, 5 secunde poza, 10 secunde pana bagi cablu de la comp in aparat si sa zicem 1 minut pana o copiezi in comp. 1 minut jumate zilnic ! BIG DEAL !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...