Jump to content
iReal

Vallentines day

Recommended Posts

nu am prietena, am prins anul trecut cu prietena ziua indragostitilor si i-am fost cumparat flori & o cutie cu bomboane si apoi la un suc :D din moment ce nu mai suntem impreuna banuiesc ca nu prea i-a placut cadoul :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

nu mi-am facut nici un plan , 14 februarie este la fel ca 10 februarie , ca 11 februarie sau ca orice alta zi din an , nu se deosebeste cu nimic .... importam cu succes toate americanismele

pe de-alta parte , nu trebuie sa fie o zi speciala ca sa pot sa fac cadou prietenei :wub:

Link to comment
Share on other sites

nu am prietena, am prins anul trecut cu prietena ziua indragostitilor si i-am fost cumparat flori & o cutie cu bomboane si apoi la un suc :D din moment ce nu mai suntem impreuna banuiesc ca nu prea i-a placut cadoul :rofl1:

:D

asta e cadoul perfect de valentines, de fapt. daca ii luati prietenei ceva mai mult, pareti cam disperati, si gestul in sine e nepotrivit pentru un asemenea eveniment superficial. mai ales ca am fost dintotdeauna impotriva zilei internationale in care se sarbatoreste cu surle si trambite un sentiment perceput individual in 6 miliarde de moduri diferite. cand iubesti, sarbatoresti zilnic. cand nu, ai macar o zi pe an pe care s-o poti uri din suflet :) nu am sarbatorit niciodata valentines, desi in ultimii 4 ani am avut de fiecare data prieten in 14 feb. iubirea daca e, e in mine, nu in calendar.

Link to comment
Share on other sites

la noi la scoala s-a facut o actiune faina... puteai sa cumperi un bon in pauza, scriai numele fetei si clasa si miercuri ii va da un trandafir rosu in clasa, din partea ta :). totul pentru 1 euro...

PS: sa retific mesajul ca am scris ca un betiv cu 4 clase :D. in schimbul a 1 euro, ti se da un bon pe care scrii numele si clasa fetei pe care o placi iar de valentines day cei care au organizat asta ii vor da un trandafir din partea ta, in fata clasei :D! that's better

Link to comment
Share on other sites

nu am prietena, am prins anul trecut cu prietena ziua indragostitilor si i-am fost cumparat flori & o cutie cu bomboane si apoi la un suc :D din moment ce nu mai suntem impreuna banuiesc ca nu prea i-a placut cadoul :rofl1:

that was really funny :))

nu mi-am facut nici un plan , 14 februarie este la fel ca 10 februarie , ca 11 februarie sau ca orice alta zi din an , nu se deosebeste cu nimic .... importam cu succes toate americanismele

pe de-alta parte , nu trebuie sa fie o zi speciala ca sa pot sa fac cadou prietenei :wub:

aceasi parere...mai ales ca nu`i o sarbatoare romaneasca :|

p.s: no girls,no gifts :)

Link to comment
Share on other sites

Guest uLise4me

Ce planuri v'ati facut pentru ziua de 14 februarie ? Ce cadou ati cumparat pentru persoana iubita ?:)

Io am lasat totul pe ultima suta de metri si sunt in pana de idei :blink:

Hoho mistoo abia astept nu am prietena da bem la scoala la greu :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

El se face ca pleaca la tzara ..si eu ma fac ca am treaba :whistle: ... De fapt ..asta ne spunem unul altuia...dar nush ce va fi poimaine :dontknow: .. in orice caz nu vor fi cadouri pregatite inainte sau d'astea .. in cel mai rau caz ne plimbam pe undeva si ne luam ceva ..pt aman2 :wub:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...