Jump to content
NestianAlex

Siteuri Necontorizabile

Recommended Posts

Am creat acest subiect cu gandul ca fiecare user sa zica cate un site necontorizabil in asa fel incat sa facem o lista.Toti stiu ca siteurile necontorizabile sunt linkmania.ro, rdslink.ro, home.ro, cinemagia.ro, linux.ro, livesports.ro, animale.ro, rdsnet.ro

dar mereu mai apare unul(cum ar fi tucows, care nu era trecut);Asa ca haideti!

Link to comment
Share on other sites

Am citit pe un forum, ca un tip a juct cs pe un server games.kappa.ro si nu i se contorizat.Este o eroare de la rds sau chiar nu o fi contorizabil.

Daca intru pe un hub normal(contorizabil) si iau de lau un utilizator cablelink bucuresti, se contorizeaza?

:confused: :> :confused: :)

Link to comment
Share on other sites

NestianAlex@linkmania.ro"]

Daca intru pe un hub normal(contorizabil) si iau de lau un utilizator cablelink bucuresti, se contorizeaza?

:confused: :> :confused: :)

daca si tu esti din Bucuresti, atunci nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest cata13

toate siturile .ro contorizabile... mishto

dar nu cred sa faca rds asa ceva pentru noi :) oricum... ar putea sa mai adauge si ei ceva in lista din cand in cand... mai sunt situri hostate pe 3x.ro dap.ro as.ro etc... si sa nu imi spuneti ca facem asa de mult trafic pe ele ca nu avem ce lua... downloaduri avem tot ce ne trebuie pe linkmania :> dar faza cu tot .RO necontorizabil... jos palaria. daca face rds asa ceva nu ma mai plang deloc cat timp o sa am cable :)

Link to comment
Share on other sites

Mai fratzilor, eu sunt pe CableLink de vreo juma` de luna si va spun sincer ca am facut download de unde am apucat, nu m-a interesat de unde iau, si nu mi-a contorizat nimic !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...