Jump to content
Lancelot

Daca ai fi invizibil pentru o zi

Recommended Posts

toti ziceti ca v-ati duce in elvetia, america, fbi, cia, for knox.. dar aveti doar o zi la dispozitie.. pana ajungeti voi acolo.. ehee trece ziua.

eu.. m-as plimba pe jos prin oras.. invizibilitatea e "superputerea" mea preferata.

ia vezi lance.. faci un topic si despre superputerile preferate?

Link to comment
Share on other sites

Eu m-as masturba in public xD si ca sa prelungesc acest "dar", m-as suii in avion si as trece in alt fus orar :D ca sa ma masturbez in public in diferite locuri >:) muhahah

hahahahahahah :rofl1: =))

@on-topic

Creka ash merge la secretariatul facultatii, mi`ash asigura nota 5 la toate examenele de acuma inainte .. hmm .. what else ... probabil un furt la vre`o banca plina de bani .. sa`mi asigur si viitorul ... si ar mai fi muuulte.

Atunci iti vin ideeile, cand esti in postura respectiva ! =))

Link to comment
Share on other sites

Intr-o diminneata te trezesti ca ..nu mai apari in oglinda.. timp de o zi ai darul asta. si poti sa iti indeplinesti cele mai ascunse visuri.. ce ai alege sa faci?

@ eu cred ca as intra in cateva din cladirile CIA FBI din State si in bazele NASA..Plus o mica vizita la Fort Knox.. sa imi fac plinul :D

Si ca ultima idee.. hmm as da o tura pe la vestiarul fetelor din FHM >:)

haha =)))

M-as duce in baie la fete :wub: undeva unde nu am accesc si imi poate fi folositor , as intra intr-o loterie sa pun numerele corect [ dar loterie din Elvetia] pe urma ma duceam la Fort Knox oleak plinu pana imi faceam 1 miliard de $ :yum: si i-as spune lui Britney sa-mi faca un sex oral pt 10 mil $ ;)

Link to comment
Share on other sites

ma frate ce idei va vin =))))))

io dak as fi invizibil as ... face dush cu cateva fete :D da pe rand nu toate odata ;;) as face ravagi intr-un magazin mi-as speria toti dusmani =)) da urat detot si as afla niste secrete de stat cum le zice si ia-si santaja dupaia sa imi dea bani :D. as fura un hummer de la o expozitie din craiova si as rupe tot ce prind in fatza ochilor =)) si nush as merge si pe strada si as mai pocni lumea din senin =))))) as bate si cativa taximetristi =)) da nush dc , as face o multime de lucruri da nu imi ajunge o zi :D dak imi dati o saptamana se lungeste lista =)) + k as umbla dupa prieteni mei si as vedea dak ma barfesc

Link to comment
Share on other sites

ma frate ce idei va vin =))))))

io dak as fi invizibil as ... face dush cu cateva fete :D da pe rand nu toate odata ;;) as face ravagi intr-un magazin mi-as speria toti dusmani =)) da urat detot si as afla niste secrete de stat cum le zice si ia-si santaja dupaia sa imi dea bani :D. as fura un hummer de la o expozitie din craiova si as rupe tot ce prind in fatza ochilor =)) si nush as merge si pe strada si as mai pocni lumea din senin =))))) as bate si cativa taximetristi =)) da nush dc , as face o multime de lucruri da nu imi ajunge o zi :D dak imi dati o saptamana se lungeste lista =)) + k as umbla dupa prieteni mei si as vedea dak ma barfesc

Destul de buna idea

Link to comment
Share on other sites

nu stiu .. ,cred ca vor incerca sa cunosc mai multe persoane celebre pe care le apreciez..as merge in locuri in care doar am visat , o scurta vacanta pana la Dubay la acel hotel de ******** :D .

@Ghiba :rofl1: :rofl1:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...