Jump to content
Raul

Ce a-ti face voi cu 1 milion?

Recommended Posts

fi serios ma =))) :rofl1: :rofl1: asta e tare =))

masina, vila ( cu piscina ), mi`as ajuta o parte din prieteni ( aia mai apropiati ) familia, ceva la oamenii cu handicap... restu.. diferite chestii.. haine.. etc

si yo as avea nevoie de un Ati RADEOn 2 2352 ... si de un PC ca la NASA

Link to comment
Share on other sites

m-am gandit mai bine ma duc sa cumpar toate biletele la loto de 1 mil ? ca si asa e premiul mai mare la loto acuma de 1 mil ? :D

Link to comment
Share on other sites

pai de asta am nevoie acum :dontknow:

daca vreau sa ma duc la o pizza sau la o bere.. am bani si nu-mi trebuie mertzan versiunea 4092 dffxckj ze ca sa ma duca acolo.. nu ma stric la burta daca merg pe jos

de stat am unde sa stau deci nu inteleg de ce sa-mi iau apartament / vile whatever.

daca nu-ti trebe milionu si mertzanele atunci da-ne noua banii :pray: ca-ti dam noi ramii :readthis:

Link to comment
Share on other sites

un nokia n95 si restu ias baga la banca sa faca pui :)

@black your wise :D

Un om care are gusturi la telefoane ! :right: Ala ash vrea sa mi`l iau si eu in viitoru apropiat ! 8->

@sefu_bancii

Bine ca mi`ai amintit.

Daca ash castiga 1 mil. $, ash cumpara magazinul Lee Cooper din centru orashului Oradea si i`ash da foc :D

Doar magazinul ala, nu tot brandu Lee Cooper :D

Link to comment
Share on other sites

Jumate din suma pentru mine (vila + masina ) iar restu i-as invetii intr-o afacere pentru a avea profit

^_^ eu tot la fel.. vila ( tot complet mobilata + camera mea :) cu tot ce vreau ) + masina .. si investitiii

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...