Jump to content
Raul

Ce a-ti face voi cu 1 milion?

Recommended Posts

Eu mi-as lua un Audi Q7, Rolls Royce Phantom, un Cadillac Escalade si un BMW M6, niste vile faine in unele locuri super din lume, si i-as investi in ceva folositor si pentru mine si pentru ceilalti. De exemplu as ajuta sinistratii. Asta intr-o anume limita k's putini bani totusi daca stai sa te gandesti. :))

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-as lua un Audi Q7, Rolls Royce Phantom, un Cadillac Escalade si un BMW M6, niste vile faine in unele locuri super din lume, si i-as investi in ceva folositor si pentru mine si pentru ceilalti. De exemplu as ajuta sinistratii. Asta intr-o anume limita k's putini bani totusi daca stai sa te gandesti. :))

Ho ba ca n`ai numa 1 mil $ :D

Link to comment
Share on other sites

Nu stiti cum sa investiti banii <_< ... cel mai simplu mod ( akuma cinstit :D )

1> bursa ... sa faci mai multzii

2> ziceti voi ca ii investiti in casa,masini ... dar pana knd gasiti una potrivita , si pana knd se fac altele mai pierdeti 100.000 $ (familia , rudele , imprumuturile ... ca esti generos doar )

2> yo chiar nu as stii ce sa fac cu banii .... as face un morman in patul meu si as dormi pe ei... si as arunca cu lopata la oamenii ... sa ma respecte ... sa ma puna regele lor

Link to comment
Share on other sites

1. as cumpara cu un sfert din bani o franciza internationala de succes, care are succes garantat... gen MacDonalds

2. teren, mult teren...

si cam atat ca s-au terminat baniii, dar nu exsita nici macar 1 % sanse sa-i pierd... ii voi inzeci in scurt timp...

Link to comment
Share on other sites

mi`as deschide un club mult mai tare decat Kristalu` , mi`as lua un duplex si o masina tare , iar restu banilor i`as baga in banca :D

Ca sa deschizi un club mai tare ca Kristal Glam`u (Cred la ala te referi), nu iti ajung 1 mil $. De fapt e putin ! :D

Link to comment
Share on other sites

O afacere ( clubu PACHA sau AMNEZIA din IBIZAAAA :beer: ), in 2 ani scot bani din ea, imi cumpar eu o casa si masina modeste, le cumpar o casa la ai mei,o masina lu fratimiu, si...in rest haine, G5, Razer DeathAdder...o tastatura marpha si cam atat :>

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca in momentul in care esti capabil sa le cumperi alor tai o casa si o masina si mai ai si 2 discoteci in ibiza te mai gandesti la g5, pad etc. sau cel putin eu nu m-as mai gandi :)

:) intr-un fel ai dreptate dar eu m-am gandit din punctul de vedere al meu de acum...:) si casa pun pe cineva mai mare sa o cumpere:))

See ya :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...