Jump to content
Raul

Ce a-ti face voi cu 1 milion?

Recommended Posts

Pai imi cumpar o masina de 1 milion de euro ... =)) pai ce draq sa fac daca esti bogatasi 1 mil de euro nu e nimic daca pui un om de rand isi face o casa ... isi cumpara haine de firma etc ...

Eu imi cumpar o casa si o masina :P si dispar ca prin minune :D dar e putin 1 mil euro :|

Link to comment
Share on other sites

Guest cristina_boboc

Nu as avea ce face cu ei daca nu as avea o familie cu care sa-i cheltuiesc sau cu cine sa ma bucur de acesti bani. :yupee:

Link to comment
Share on other sites

niste lucruri utile vietii mele (un pc nou, tzoale, tigari), un frigider de bere (plin evident),o parte in banca si cu cealalta parte m-as apuca de afaceri cu imobiliare in state (cumparat case..renovare..vanzare..). aah...si inainte de toate as plati taxa la stat pentru suma asta frumoasa pe care tocmai am castigat-o...:P

Link to comment
Share on other sites

O casutza, 2 masini, mobilata casa, tot tot tot, o afacere de vreo 300-400.000 euro. Masinile + casa max 350.000, raman 250.000 care`i bag la banca ! ;)

Radule tu parca daca castigai la loto faceai foc de tabara in centru cu Lee Cooperul =)) Now it's your chance....go for it :yum:

@on topic Eu unu nu mi-as plati taxele la facultate ci as cumpara facultatea =)) .....asta e afacerea in care as investi daca as avea milionu de euro ....iar in schimb pentru mine mi-as pune la punct casutza....o piscina interioara, 2 pitici in fatza casei si as cumpara casa vecinului asa sa se mute si sa se laude ca are si el bani (vecinul fiind var de gradu 3 pe care nu-l suport ) si un Bmw Seria 7 :D

Link to comment
Share on other sites

mi-as lua o placuta de 512 RAM

fi serios ma =))) :rofl1: :rofl1: asta e tare =))

masina, vila ( cu piscina ), mi`as ajuta o parte din prieteni ( aia mai apropiati ) familia, ceva la oamenii cu handicap... restu.. diferite chestii.. haine.. etc

Link to comment
Share on other sites

fi serios ma =))) :rofl1: :rofl1: asta e tare =))

pai de asta am nevoie acum :dontknow:

daca vreau sa ma duc la o pizza sau la o bere.. am bani si nu-mi trebuie mertzan versiunea 4092 dffxckj ze ca sa ma duca acolo.. nu ma stric la burta daca merg pe jos

de stat am unde sa stau deci nu inteleg de ce sa-mi iau apartament / vile whatever.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...