Jump to content
Qui-Gon Jinn

Shukarime

Recommended Posts

feriti-va de domnul barosan shukr cristian vine dom'le castor la mine in oras si cica sterge cu mine pe jos...... asta nu se uita in oglinda ca mai are de o adiere ? voia sa-si bata jok de pozele mele pe hi5 da n-avea ce sa scrie :)) mie-mi place de tiganu asta ca e autentic aceeasi pereche de chiloti scosi pe afara ca la tzaranii obositi .....apare cu ei in toate pozele mai bine punem mana de la mana si cumparam un sapun sa mai dea din rapan jos a facut jegu crusta de cand nu s-a mai spalat ...oriqum poate am fost prea dur in limbaj (is Requper) dar nu ma pot abtine cand vad ca exista asa rebuturi in tara ........"va si dau bani ca ieu am asea si caruta cu 3 roti si daca ridic papusoiu mai sus prinde si semnalu si trimit semese " asta e mai ceva ca nenea marean paranghelie almanehele draq sa fie

Link to comment
Share on other sites

Mie nu mi-a zis nimic, ba chiar mi-a dat un comment pe hi5, mi-a spus ca am o poza "sexoasa" :->

@Qui-Gon: bai esti culmea frate, iti dau ceva din ce-a scris asta pe hi5, dai google, postezi pe linkmania si iei tot creditul.

stai usor nene ca de shukarime am aflat de la un prieten care nu viziteaza decat sectiunea JA O_O...

andypopa: m-am inselat.

andypopa: scuze.

andypopa: cafeaua... redbullul...

Asa-i romanul in zilele de azi. -_-

cat de usturator...

Link to comment
Share on other sites

deci.. but rau.. mai ales cum scrie el aj4 de jmek3r shuk@r ... :| duamne.. c3 t4r? iz u!747iva c00m st13 J3 s@ s@ri3 p3 m3$$3njer...

:blink: :blink: :blink: :blink: oks.. eu am vazut o pereche de boxeri..sau mai bn..are taicamiu cateva perechi de mai demult...poate il rog sa i le dea..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...