Jump to content
eXy

Orange Romania

Recommended Posts

Pentru toti care nu au apucat sa dea telefon gratis aseara ... Aseara de la ora aproximativ 2 pana la ora 7 30 Baza de date la Orange Romania s-a resetat sa se aplicele noile tarife in euro ... s-a putut da oriunde in lume telefon gratis ... DOAR cei pe cartela, in schimba nu s-a putut apela la 333 si nici nu s-a putut trimite mesaje... Zvonurile spu ca tine 48 de ore asa ca ... s-ar putea si in aceasta seara sa se aplice ... daca apelati la 333 si se refuza inercati sa trimiteti mesaj si daca si acesta esueaza ... puteti apela in liniste ... (scz cei cu dnd si no mass) Creditul a scazut ... 1 min este 18 centi si un mesaj 5 centi din acest motiv s-a luat din credit

Link to comment
Share on other sites

A mers faza ... pe la 6 dimineata ma sunat si pe mine un amic ... sa-mi zica de faza ...

Apoi am sunat si eu pe cine am avut de sunat dimineata ... si am vbit vreo 40 de minute fara sa-mi ia din credit :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Guest angel_iulyan

aha... 415: Din 8 ianuarie 2007 tarifele Orange sunt exprimate in euro. Din acest motiv, serviciul Cronos va fi disponibil incepand cu 10 ianuarie 2007. Va multumim.

Eu nu am dat numai bipuri azi`noapte :lol:

415 e cronos la cei cu abonament pe orange... =))=))=)) ....astia ziceau numai pe cartela....

Link to comment
Share on other sites

Guest angel_iulyan

ok... si ce s`a zis pe cronos nu e bun k motiv pentru ce a zis strick3r in topic, sau ce? :blink:

nimik....

dar nu stiu cati din noi cred ca poti sa vb pe gratis...la asta ma refer eu cel mai mult

eu eu nu o sa cred asa ceva ca fac aia de la ORANGE.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...