Jump to content
vudu

Surprize din 2007

Recommended Posts

Sincer sa fiu nu prea cred :P , nu v-a ajuns sa ciorditi Transilvania de la unguri dupa WWI?

Daca vreti Transilvania ( si autonomie ungureasca in Romania, ce gluma buna)eu va recomand sa incepeti un razboi impotriva Romaniei.Nu de alta dar chiar vreau sa vad cum brava armata romana va face praf jucarioara de armata a ungariei... Asa ca nu ne suparati, nu vreau sa ma umflu in pene dar Romania are cea mai buna armata dintre tzarisoarele din estul europei(cu toate ca SUA,Franta,Germania,Rusia ne bat de ne suna apa in cap, dar alea macar sunt superputeri)>

Link to comment
Share on other sites

off topic: ba pardon! Transilvania nu a fost niciodata a ungariei. a apartinut, pe rand, Imperiului Habsburgic, iar apoi Imperiului Austro-Ungar. dar niciodata a Ungariei. daca e s-o luam asa, si austriecii si si cehii au aceleasi drepturi asupra Transilvaniei, nu?

Scz de postul off topic dar ma simt nevoit sa-mi exprim parerea

Numele sunt doar oficialitati, stim ca ungurii au condus atunci, si sa nu uitam ca Transilvania a fost invadata de triburile maghiare spre sfarsitul secolului IX(uitate pe wiki daca nu ma crezi)

Link to comment
Share on other sites

4.) Gmail va iesi din Beta prin 2007 - in Australia a iesit deja. De ce va spun acest lucru? Pai smecherii de la Google nu vor avea scuza cand se vor gasi alte mari probleme de securitate, alte bug-uri si mai stiu eu ce. De fapt, cred ca 2007 va fi anul in care vom incepe sa-l uram pe Google din simplul fapt ca-i Google. La fel cum s-a-ntamplat cu Microsoft. Si tu sa sugi cuc, draga Google.

Pariu ca nu se va intampla asta? ;;)

Daca tu vezi asemanari intre Google si Microsoft atunci viata ta este intradevar trista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...