Jump to content
ANdy5

LA Multi Ani InGeLiTza*Lea

Recommended Posts

LMA Inge sa traiesti o viata plina de victorii satisfactii si fie ca toate dorintele sa tzi se implineasca , LMA si iti multumesc in numele jucatorilor de pe Buc#3 pt ca faci o treaba grozava pe serv !!! Sa ne traiesti inca 100 de ani ! LMA :happybirthday:

Link to comment
Share on other sites

INCETATI CU TOPICURILE ASTEA.TOTI POSTEAZA DOAR PENTRU SPAM, CATI DE AICI CREDETI CA O CUNOSC PE LEA?

nu vad care e problema?daca nu cunosti pe cineva nu poti sa ii zici la multi ani? :blink:

in fine....

La Multi Ani si toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Merci tuturor pt urari :D ..si eu va iubesc :wub:

@Legacy ... viitorul imi surade dupa cum zici tu :rofl1: ...tocmai cu radu ???? :lol:

Atunci cu L!nux sau cu Nwrandu cu cine vrei...dar sa iasa copii...dar nu ti-as sugera cu cineva dp link sa faci...ca ajunge spammer si sta apoi toata ziua la CS...si ziceam de radu ca el stie cum sa traiasca ...stiu ca nu e singuru..poti face si cu Ahilosu.... :D ......alege....ai atatea posibilitati :)

Link to comment
Share on other sites

Atunci cu L!nux sau cu Nwrandu cu cine vrei...dar sa iasa copii...dar nu ti-as sugera cu cineva dp link sa faci...ca ajunge spammer si sta apoi toata ziua la CS...si ziceam de radu ca el stie cum sa traiasca ...stiu ca nu e singuru..poti face si cu Ahilosu.... :D ......alege....ai atatea posibilitati :)

:rofl1::rofl1::rofl1::rofl1::rofl1::rofl1:

La multi ani ! Tot ce-ti doresti ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...