Jump to content
Lancelot

In ce animal ati vrea sa va transformati

Recommended Posts

Potrivit calendarului chinezesc, sunt iepure, probabil ca as incerca sa vad cum e sa fii sigla pt o revista de adulti :D

Desi cel mai mult as prefera balena - sa nu am dusmani (naturali) si sa nu am treaba cu nimeni decat cu ai mei...balaceala toata ziua...frig...ce-i aia? :dance: Impun respect dintr-o privire..etc

Link to comment
Share on other sites

Mda...cam toti vor sa fie animale de prada, fioroase si feroce.

Pun pariu ca niciunul nu s-a gandit 1 clipa ce greu e sa fii pradator - foame la greu pana prinzi ceva.

Mai uitati-va pe Animal Planet si va veti convinge - o haita de lupi a stat nemancata 3 saptamani pana au dibuit niste capre...traba voastra :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Animal Planet...unul din putinele canale tv pe care ma mai uit din cand in cand...si da...viata de pradator e foarte grea...dar...just look at him how cute he is ^_^ : Imagine IPB

True, e splendid exemplarul.

Daca ma mai gandesc la pasare, as vrea sa fiu paun, imparatul pasarilor, care inca din adolescenta incepe sa poarte pe cap coroana imarateasca si sa ma iubeasca toate curcile si sa vrea sa ai oua de la mine :cool2:

Link to comment
Share on other sites

OARE! nick-u spune tot

Animal - ,,mai destept" ca omul deoarece inca la ora actuala nu au reusit sa scape de ei :P

- super rezistenti ,la o gramada de boli si otravuri si mai multe, rezista fara mancare mult

- excelenti inotatori

- simturi extra

:) Desii ii DETEST sa ii vad, is niste animale si ei :) :right: omul crede ca controleaza tot da acest Super parazit NU :kar:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...