Jump to content
silversky

McDonald's sau KFC ?

McDonald's sau KFC ?  

605 members have voted

  1. 1. McDonald's sau KFC ?

    • McDonald's
      317
    • KFC
      289


Recommended Posts

MaC .... de mic am crescut cu Mac ... knd eram mic...de 4 ori pe sapt treceam pe la MAc ... plus ca am fost printre primi clineti care a fost la MAc knd sa deschis si in Craiova ... mai am si acuma jucaria de la 1 Happy Meal.....MaC Addict..... la KFC nu am fost niciodata <_< .... dar am auzit ca fac niste aripioare :yum:

nu am mai fost de mult la mac ... ca sau scumpit ... si nu mai au jucarii frumoase <_<

Link to comment
Share on other sites

AM mancat la mc de cand a aparut in romania.Am mancat si kfc o perioada dar de cand am facut o toxinfectie alimentara dupa ce am mancat niste aripi de pui de la kfc nu mai mananc de acolo.Oricum sunt o porcarie ambele fastfooduri,nu mai mancat de acolo au numai chimicale care va fac rau si scurteaza viatza.+ ca mancarurile de la mc si de la kfc pot provoca obezitate (am vazut intr-un documentar).

Voted Mc D's

Link to comment
Share on other sites

Guest titanicus

KFC cred ca e fat food-ul cu cele mai drogate vanzatoare.(cel putin ala din platza romania )

Le zici meniu twister si mai cer si un pepsi cu lamaie si disperata incepe sa urle ca cica a comandat deja meniu twister (ce legatura ???? )

Alta data imi da 50 ron rest in plus (i-am dat inapoi )

si a treia si ultima oara cand am fost am intrebat ce inseamna nustiu ce meni si zice cu pui dinala si imi arata o vitrina plina cu 100 de sortimente de pui :|

Link to comment
Share on other sites

Guest biili

KFC Ruleee

Mult mai deligios decat jegurile din MC;)

Mai picant!!

Mai crocant etc!

KFC 4 ever Da Best

Biili

Link to comment
Share on other sites

Guest diddl

KFC

Dupa ce am vazut filmul Super Size Me in care eroul principal se ingrasa 15kg in 30 de zile mancand zi de zi la McDonald's am renuntat la servicile lor

A mai vazut cineva filmul?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...