Jump to content
Deian69

Un test

Recommended Posts

Asta e a doua oara cand il fac si nu reusesc sa aflu parola.Mai bine zis am rezolvat testul pana la capat dar nu e buna parola.M-am gandit sa va arat si voua testul respectiv....poate poate il rezolvati bine

Testul

read me

use the pass

M-am gandit poate e posibil sa fii gresit parola ala care la modificat.

Ps:daca careva sparge fisieru va rog sa va abtineti sa postati aici :pray:

Link to comment
Share on other sites

haha e chiar dragutz l-am facut acum vreo 6 luni l-a adus un coleg

dar nu spun cinee!!

dau un sfat introduceti intr-un tabel si scrieti tot ce puteti ! este un joc gen sudoku si faza cu 98 % din populatie e o porcarie !

aia e asa de infrumusetare si sa te puna sa-l faci:P

stiuca hai sa comparam rezultatele ca mie imi zice ca am gresit parola......vreau sa stiu ti-a mers parola??

ca de rezolvat lam rezolvat si eu

o sa-ti dau eu pm

Link to comment
Share on other sites

oameni buni....daca aveti rabdare sa-l faceti din nou si sa vedeti daca puteti sa faceti parola aia :(( si sa fie buna.....

si eu am facut testul nu merge parola acolo asta ma pune pe gandit oare l-am facut bine?

fara pix si hartie cred ca nu prea merge........trebuie sa ai o memorie tare buna

Good luck

Link to comment
Share on other sites

buba e ca nu mere sa iau arhiva... "too many bad ...."

un mic tabel o.O dupa ce am desenat ... germanul nu are animal .... sa aiba el pestele ?

GALBEN ALBASTRU ROSU VERDE ALB

APA CEAI LAPTE CAFEA BERE

Dunhill Marllboro Pall Mall Rothmans Winfield ( nu le`am incercat niciodata :( )

PISICA CAL PASARE ??? CAINE

norvegian danez britanic german suedez

dupa read me`ul acela ar trebui sa fie parola : gaalroveal& %nodabrgesu& %apcelacabe& %dumaparowi& %piscapapeca

dar nu mere ...

nu mere nici daca cuvintele sunt in engleza ... i give up .. have a nice day

Link to comment
Share on other sites

buba e ca nu mere sa iau arhiva... "too many bad ...."

un mic tabel o.O dupa ce am desenat ... germanul nu are animal .... sa aiba el pestele ?

GALBEN ALBASTRU ROSU VERDE ALB

APA CEAI LAPTE CAFEA BERE

Dunhill Marllboro Pall Mall Rothmans Winfield ( nu le`am incercat niciodata :( )

PISICA CAL PASARE ??? CAINE

norvegian danez britanic german suedez

dupa read me`ul acela ar trebui sa fie parola : gaalroveal& %nodabrgesu& %apcelacabe& %dumaparowi& %piscapapeca

dar nu mere ...

nu mere nici daca cuvintele sunt in engleza ... i give up .. have a nice day

bravo devil asa am rezolvat-0 si eu si nimica la fel si stiuca deci wtf is it?a gresit ala?

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) mama ce but a gresit parola la testul de inteligenta... =)) =))

sincer deian dak nu te pricepi nu te mai baga... o sa incerc sa fac testul mai incolo k am teza peste 2 zile

sincer mai enervat la culme cu reply asta si nu as vrea sa iti raspund pe un ton asemanator.In primul rand e al meu topicu meu pot raspunde cu propria mea parere....daca crezi ca e gresita nu venii ca argumente de doi lei ci unele solide.Nu ne prea intereseaza ce ai peste 2 zile daca vrei sa demonstrezi vino cu testul si explicane de ce am fost buti :angry1:,si daca tot incerci sa o tii ca ai rezolvat testul si etc in max 15 min il rezolvi.

Vorbele nu isi au rostul deci te rugam cu exemple......btw nu te mai obosii sa imi raspunzi la reply...nu vreau sa iese cu spam si cu impartiri de opinii si pareri despre inteligenta si prostie.

Edit:dami te rog un pm sau un link sa vad

Link to comment
Share on other sites

mama ce but a gresit parola la testul de inteligenta...

sincer deian dak nu te pricepi nu te mai baga... o sa incerc sa fac testul mai incolo k am teza peste 2 zile

:duh: :ceuameni:

vreau sa vad cat de mult te pricepi tu ...

Link to comment
Share on other sites

k zici ca gresim la case numerotarea caselor.......cum leai numerotat tu.

eu am desenat 5 case si imi zice norvagianul sta in prima casa...tzac am pus acolo dupacare leam leagat cum am putut....

ma intereseaza ce nr. iti e casa verde??

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 28 2006, 20:47' post='1562539']

nu da ma nimik <_<

nu e vorba de ce da.....toti am rezolvat testul si cand sa bagam parola nu e bine....

Aici vine intrebarea toti am gresit.....chiar numai 5% =)).........sau a gresit cel ce la modificat

sunt 3 solutii pt pozitionare din 2 perspective... 1 pt una normala shi 1 pt cea logica.... ia vezi ce-ti iese

shi ink un lucru... cred k ma apuc sa sparg parola k vad k e gresita

k deci ai incercat si tu crezi ca lai facut bine si tot parola nu coincide.........good luck cu spartul fisierului poate ne zici si noua rezultatul........

ai zis ca sunt 3 solutii tu leai incercat pe toate sau numa 1 si cea care ti sa parut cea mai "logica"

Mai asteptam si pe altii care vor sa "omoare" cativa neuroni

O sa incerc sal refac si eu din nou

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...