Jump to content
THuG-Radu

Intalnire Oradea

Recommended Posts

soooo .. cine mai vine ... ceva news-flsh ?? :D

hai ma dev fa cumva sa vii(mai devreme) :P

btw acolo se serveste bere sau tre sa fii in compania unuia mai mare (ca la bridge <_< ) (nu ca n-ar fi cine :)) )

uhm tie nu iti vinde bere numa daca esti cu unu mai mare? =)) asta nu am mai auzit-o pana acuma in oradea :blink:

defapt am mai auzit-o o data in lotus cand m-o intrebat cati ani am si i-am zis sa lase gluma :)

Link to comment
Share on other sites

Ii prunc ... poate se-mbata de la o bere si face ravagii :rofl1: :rofl1:

pfff nu ma stresa .... am fost la un moment dat la BRIDGE si era o chelnerita mai invarsta ... si cand i-am zis sa ne aduca 3 beri (eram cu 3 colegi) ne-a cerut buletinele ... i-am zis ca n-avem si cica nu ne serveste alcool ....

+ nu stiam ce sa zic ca vreeam sa dau up la topic :rofl1:

@dev vrei sa vedem care se imbata mai repede ?

Link to comment
Share on other sites

Daca TU bei in o ora si fie ... 20 de minute ... 7 beri ... esti bun ;) ... ca eu in nici o ora am baut 7 beri cu niste amici ... 3 la sec si restu ... alerto (NU LA SEC) ... si am ajuns acasa ... FOARTE BEAT :).

Link to comment
Share on other sites

Daca TU bei in o ora si fie ... 20 de minute ... 7 beri ... esti bun ;) ... ca eu in nici o ora am baut 7 beri cu niste amici ... 3 la sec si restu ... alerto (NU LA SEC) ... si am ajuns acasa ... FOARTE BEAT :).

ok hai sa zicem ca ma bati cu putin :P

oricum la gather imi propun max 2 beri ... n-are sens mai mult ...

@ 3 beri la sec ? :-O cum ai scapat de gaze ? :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

lista sa o faceti chiar inainte de gather ca vor renunta multi stai flex :)

Ooo abia astept , beau si eu dar nu ma dau la intrecere ca nu vreau sa va stric party-ul :beer: =))

Link to comment
Share on other sites

Ooo abia astept , beau si eu dar nu ma dau la intrecere ca nu vreau sa va stric party-ul
da... poi ar fii kulmea sa mergem si sa ne dam toti la intrecere .... care bea mai mult mai ales k peste 2 zile dupa asta ii Craciunu =))

Link to comment
Share on other sites

sper ca macar MontBlank, Cr1stY, Devil, Mishu, silversky si Marge sa vina, pe astia tre sa`i convingeti sa vina.. ca oradeni or sa vina :) .. o sa fim mai multi ca deobicei, presimt yo..

p.s. pe Monty il cazez la mine :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...