Jump to content
THuG-Radu

Intalnire Oradea

Recommended Posts

De ceva vreme .. tot organizez eu gather`uri ba la CS ba la MU .. cu jucatorii de la respectivele jocuri ! :)

Acuma, in juru datei de 22 Decembrie, vin in Oradea MontBlank, Mishu, silversky, Cr1stY si Misterdevil , si cu ocazia asta am zis ca fac topicul aici, in caz ca mai sunt Oradeni care nu frecventeaza sectiunea CS. :)

Gatherul va avea loc intr`un local din centru ... pe la ora 5-6, stabilim pe parcurs pana atunci ! :)

Mai multe detalii despre cum s`a stabilit si ce s`a intamplat la un gather : AICI !!! :D

Sper sa ne adunam cat mai multi :D

Vineri

22 decembrie

orele 18:00

Pizzeria EMPORIUM PE CENTRU !!! (Langa Gaming Cafe sau Club Tempo, una din 2 :D ).

Link to comment
Share on other sites

Abia suntem in 15 noiembrie ... se mai schimba ceva in programul lor (POATE) ... pana atunci :) ... oricum sa vad cum rezolv cu munca ... (Si daca e duminica ... daca este treaba ... tre' sa merg) ... nu promit nimica inca ... dar asa in proportie de 75% ... is acolo pentru Silvar :D, pentru iubitul si unicul butkisser (Se stie el ... nu va ganditi ca e Silvar :D) :) si pentru tehnicianu` MU :P.

Sa-l vad si pe Monty ... cu toate ca n-am avut tangente cu el ... dar is curios dupa 18 ore de mers cu trenu` (CFR zice tot) ... in ce stare ajunge la noi :D.

Link to comment
Share on other sites

uhm... timisorenii deportati in oradea (silversky, cristi - l-as pune si pe mdevil dar el inca nu e timisorean 100% :P)... ma luati si pe mine? ;;)

pe bune, vin si eu daca mergeti. noroc cu sageata albastra :)

Ooo frumos :) vi si ma inveti despre ce nuante de roz sa`mi cumpar ! :rofl1:

Esti welcomed. :)

Link to comment
Share on other sites

uhm... timisorenii deportati in oradea (silversky, cristi - l-as pune si pe mdevil dar el inca nu e timisorean 100% :P)... ma luati si pe mine? ;;)

pe bune, vin si eu daca mergeti. noroc cu sageata albastra :)

pff trebuie sa tinem multimea in frau daca vii :D

Link to comment
Share on other sites

Apoi am mers eu pana-n C-ta la clasa a II-a si dupa 18 ore de nesomn ... cand m-am dat jos din tren ... am realizat ca nu mai imi simt jumatate din corp ...

Spre casa ... clasa I ... lux ... eu cu inca 2 in compartiment ... am dormit ca boierii :D.

Link to comment
Share on other sites

deci cand ii pana la urma? in 22 dec ma? oricum is curios cati o sa fie si de data asta thugule ca pana acuma de fiecare data s-or anuntzat cu duiumu da nu cred ca or venit juma din cei care or zis =))

eu 80% is acolo dar mai vedem ... mai ii mult pana atunci

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...