Jump to content
Lord^Kani

Femeia de cariera sau cea casnica

Recommended Posts

EU prefer un cocktail Molotov de femeie care sa stie sa fie casnica doar cand e necesar si sa aiba o cariera care sa-i placa si sa o stimuleze si sa ma stimuleze sa ma faca sa vreau sa fiu mai bun.. Sa ma puna tot timpul in competitie

exact ce a zis si el.Eu nu prea am idei

Link to comment
Share on other sites

EU prefer un cocktail Molotov de femeie care sa stie sa fie casnica doar cand e necesar si sa aiba o cariera care sa-i placa si sa o stimuleze si sa ma stimuleze sa ma faca sa vreau sa fiu mai bun.. Sa ma puna tot timpul in competitie

nici ca se putea spune mai bine de atat :)

dar de ar fi sa aleg ori da ori ba...as alege femeia de cariera, casnic pot fi eu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cand iti alegi perechea nu prea ai de unde sa stii daca va fi casnica sau va avea o cariera. Nevasta-mea de exemplu a facut facultatea de drept dar dupa ce a nascut a devenit casnica. Copilul are acum 2 ani si am un feeling ca in clipa in care o sa-l duca la gradinitza o sa ma apuc de treburi casnice. Deci concluzie: nu conteaza, EA sa fie :))

Link to comment
Share on other sites

Cand iti alegi perechea nu prea ai de unde sa stii daca va fi casnica sau va avea o cariera. Nevasta-mea de exemplu a facut facultatea de drept dar dupa ce a nascut a devenit casnica. Copilul are acum 2 ani si am un feeling ca in clipa in care o sa-l duca la gradinitza o sa ma apuc de treburi casnice. Deci concluzie: nu conteaza, EA sa fie :))

prima parere pertinenta :clap:

restul... copilasi :)

acum din punctul de vedere al unei femei... prefer cariera.. nu vreau sa depind de vreun mascul si nici sa "atentez" la banii vreunuia... dupa cum zicea cineva de aici :)

Link to comment
Share on other sites

prima parere pertinenta :clap:

restul... copilasi :)

acum din punctul de vedere al unei femei... prefer cariera.. nu vreau sa depind de vreun mascul si nici sa "atentez" la banii vreunuia... dupa cum zicea cineva de aici :)

:clap: Pe tine te aleg Diana :lol:

PS: de cariera :->

Link to comment
Share on other sites

:clap: Pe tine te aleg Diana :lol:

PS: de cariera :->

I`m already taken... asa cum sunt eu.. de cariera si fara nici un fel de legatura cu tot ce inseamna treburi casnice :)

@Mehi vedem cum facem cu balul ala ca date nu e prea incantat de idee... :kar:

Topicul asta continua sa ma surprinda... daca e de cariera inseala?? omg :) Mai bine tineti femeia intr-o cusca sa fiti siguri ca nu are cum sa va insele... asta imi pare nesiguranta :)

Sa nu mai povestesc chestii reale care se intampla din cauza nesigurantei voastre (desi statistic vorbint masculii inseala cu o frecventa mai mare decat femeile)... Get over it :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Eu as dori sa devin femeie de cariera :) , sa nu depind de nimeni si plus ca e oarecum mai usor . Casnica am avut "norocul" sa devin de la varsta de 15-16 ani , si nu pt un barbat , ci pt 2 :blink: (fratii mei) ...deci sunt satula de pe acum .. voi deveni femeie de cariera :D :P .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...