Jump to content
|logikal|

Cum ati cuceri o fata ?

Recommended Posts

Iti zic eu cum sa faci si 100% mere ;) deci >>>

scrii un biletel " Imi dai prietenia ta ?? PLS PLS " te duci la intalnire cu ea .. te duci lanaga ea , cu capul in jos ( adidasi :)) ) nu scoti nici un sunet .. ii dai biletelu , si vezi ce se intampla .. Succes ...

aku serios ... >> Te duci la intalnire cu ea ... si incerci s`o faci geloasa .. intorci capu dupa altele ... te faci ca esti ca nu`ti pasa dak te combini cu ea sau nu ... dee obicei o fata cand nu poate avea ceeva .. incepe sa`si doreasca din ce in ce mai mult acel lucru/ persoana .. GL:))

Link to comment
Share on other sites

Guest devilish

Comportate frumos cu ea si fi tu insati ... nu copia pe nimeni sau daca ti-a zis X ca tre` sa vbesti flegmatic/artzagos ... ignora-l ... si fa cum crezi tu ca-i mai bine ;) ... trust yourself ... not us :).

Link to comment
Share on other sites

de ce sa fie si cuminte.. si frumoasa... si harnica??

baietii vor menajere se pare... ia treziti`va ca nimeni nu s`a nascut sa va spele voua sosetele

de ce e harnicia un criteriu de selectie nene??

noi ne selectam masculii dupa cat de bine stiu spala vasele si bate covoarele??

ia treziti-va... asta e gandire mostenita de la bunica... in care femeia sta in fata oalei... acum femeia are cariera si uneori ea sustine familia... si voi mai vreti sa va si slugareasca???

Lance ma superi cu gandirea asta...

btw felicitari :)

Link to comment
Share on other sites

de ce sa fie si cuminte.. si frumoasa... si harnica??

baietii vor menajere se pare... ia treziti`va ca nimeni nu s`a nascut sa va spele voua sosetele

de ce e harnicia un criteriu de selectie nene??

noi ne selectam masculii dupa cat de bine stiu spala vasele si bate covoarele??

ia treziti-va... asta e gandire mostenita de la bunica... in care femeia sta in fata oalei... acum femeia are cariera si uneori ea sustine familia... si voi mai vreti sa va si slugareasca???

Lance ma superi cu gandirea asta...

btw felicitari :)

eventual sa stea toata ziua degeaba si sa imi cheltuie bani nu? :) sau cum..pai nu e criteriu de selectie..da nici sa "puta pamantul sub ea de lene"

Link to comment
Share on other sites

poi si despre masculii care stau toata ziua si mananca banii femeilor? despre aia nu zici nimic???

deh ca sunteti voi mai cu motz decat noi

dar aia care beau banii familiei si isi tin copiii nemancati? aia sunt model nenica

sunt mai putine femei care stau degeaba decat barbati care beau banii familiei. asa ca nu imi dau seama de ce harnicia e totusi un criteriu

Alte pareri emancipate?

Link to comment
Share on other sites

de ce sa fie si cuminte.. si frumoasa... si harnica??

baietii vor menajere se pare... ia treziti`va ca nimeni nu s`a nascut sa va spele voua sosetele

de ce e harnicia un criteriu de selectie nene??

noi ne selectam masculii dupa cat de bine stiu spala vasele si bate covoarele??

ia treziti-va... asta e gandire mostenita de la bunica... in care femeia sta in fata oalei... acum femeia are cariera si uneori ea sustine familia... si voi mai vreti sa va si slugareasca???

Lance ma superi cu gandirea asta...

btw felicitari :)

Sere:) observa de fapt textul mesajului ..:) ca de obicei jump in conclusion. Trb sa stii sa apreciezi ce ai si sa nu cauti perfectiunea in forma pura.. Daca faci asta te apuca singur batranetea.

PS ty era inevitabil i guess :) B)

Link to comment
Share on other sites

Sunt cazuri si cazuri nu cred ca merita discutate aici ca ar fii offtopic dar ... sa zicem ca se gaseste un cuplu care sa fie total egali el spala vasele o zi ea spala vasele alta zi si banii ii impart ... credeti ca nu intervine acel "viciu" pe care il avem majoritatea , lenea , incat unu o sa se milogeasca de celalalt sa spele el vasele ca i a inceput telenovela sau stirile si nu poate sa piarda asa ceva ... repet ... offtopic

Link to comment
Share on other sites

poi si despre masculii care stau toata ziua si mananca banii femeilor? despre aia nu zici nimic???

deh ca sunteti voi mai cu motz decat noi

dar aia care beau banii familiei si isi tin copiii nemancati? aia sunt model nenica

sunt mai putine femei care stau degeaba decat barbati care beau banii familiei. asa ca nu imi dau seama de ce harnicia e totusi un criteriu

Alte pareri emancipate?

nu are rost sa discutam de extreme..dar ca o relatie sa mearga trebuie sa fie un oarecare echilibru..nu e vb de harnicie...e vb ca amandoi sa faca ceva in casa aia...ca daca nici unul nu face nimik nu se ajunge nicaieri..

Link to comment
Share on other sites

Dar nu a zis nimeni ca trebuie sa spele sosete :|

Totusi nici chiar asa. Cand zic harnica nu zic sluga, sa imi satisfaca mie toate poftele si nevoile. NU

Harnica inseamna si o fata care stie ce inseamna VIATA, nu doar plimbari, tv, calculator si iesiri cu fetele.

Link to comment
Share on other sites

Dar nu a zis nimeni ca trebuie sa spele sosete :|

Totusi nici chiar asa. Cand zic harnica nu zic sluga, sa imi satisfaca mie toate poftele si nevoile. NU

Harnica inseamna si o fata care stie ce inseamna VIATA, nu doar plimbari, tv, calculator si iesiri cu fetele.

aici ai mare dreptate..dar se pare ca la serenity harnicia = sluga..probabil ea e obisnuita sa cheltuie doar bani si sa traiesca ca o regina pe spatele altora :D

Link to comment
Share on other sites

1. o vrajesc pe mess

2. ii dau o intalnire

3. o invit la un suc

4. avem o conversatie mai intima

5. Wanna be my girl friend ? :wub:

asta ii noul mod de a agatza in ziua de astazi ? :blink:

geeezzzzz :dooh:

mai iesi si tu pe afara,ia o gura de aer, ca prea mult stai in fata calculatorului ! :banghead:

Link to comment
Share on other sites

de ce sa fie si cuminte.. si frumoasa... si harnica??

baietii vor menajere se pare... ia treziti`va ca nimeni nu s`a nascut sa va spele voua sosetele

de ce e harnicia un criteriu de selectie nene??

noi ne selectam masculii dupa cat de bine stiu spala vasele si bate covoarele??

ia treziti-va... asta e gandire mostenita de la bunica... in care femeia sta in fata oalei... acum femeia are cariera si uneori ea sustine familia... si voi mai vreti sa va si slugareasca???

Lance ma superi cu gandirea asta...

btw felicitari :)

pe de o parte, mi-e chiar drag de ce-ai scris tu aici, parca as fi vorbit eu dupa ce m-a pus prietenul sa-i fac o omleta si m-am simtit cu adevarat oprimata :P

pe de alta parte... sincer... iti imaginezi un barbat iubindu-te mai mult pentru un creme brulee cu care-l surprinzi cand vine obosit acasa, sau pentru un program in c scris la birou, pentru care ai stat overtime si ai primit un mil de lei vechi prima la salar? sunt unele adevaruri spuse de bunica pe care toata propaganda feminista din lume nu le poate schimba...

harnicia nu e probabil un criteriu de selectie, dar e o cerinta care vine o data cu o relatie stabila, sa zicem mai ales odata cu mutatul impreuna. sa revenim... nici eu nu suport sa "slugaresc" :) pe la diversi masculi cu berea in fata, dar sa zicem pregatirea unei mese mari si bune IMPREUNA (cam o data pe an:P) este o experienta de-a dreptul placuta ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...