Jump to content
silversky

Ce v-a facut sa alegeti marca de tigari pe care o fumati?

Chestionar pentru fumători  

18 members have voted

  1. 1. Ce v-a facut sa alegeti marca de tigari pe care o fumati?

    • Aroma
      3
    • Calitatea
      6
    • Imaginea
      3
    • Preţul
      0
    • Distribuţia (poate fi cumpărată de oriunde)
      0
    • Marca respectivă e fumată de cercul meu de prieteni
      4
    • Alt motiv (precizaţi care)
      2


Recommended Posts

Vot pentru "imagine" pentru ca fumez Winston de cativa ani si consider ca are o imagine cu care ma pot asocia. De exemplu Marlboro nu fumez pentru ca vad toti "jmecherii" si toti fitzosii ca fumeaza Marlboro, nu fumex Viceroy sau L&M pentru ca-l vad pe aurolacul de la semafor ca scoate pachetul din buzunar si logic e Viceroy sau L&M . No offence la cei care fumeaza aceste marci, parintii mei fumeaza Viceroy de exemplu. Ca aroma cred ca marci diferite se aseamana foarte mult pastrand stilul (full flavor, lights, super lights, etc)

Link to comment
Share on other sites

Fumez Kent pentrcu ca pur si simplu le suport cel mai bine.Nu e vorba ca par mai smecher fumand aceste tigari doar ca nu imi creeaza greturi sau alte chesti de genul.

P.S.Kentul a fost odata o marca mai de figura dar acum e la acelasi pret ca si alte tigari

P.S.2.Am votat ,,Calitatea,,

Link to comment
Share on other sites

M-am apucat de tigari pentru a fi mai macho mai shhm de shhm decat altu fara sa ma gandesc o clipa cat rau imi fac , fumez Marlboro de cel putin 10 ani , m-am obisnuit cu ele si as vrea sa le schimb sa mananc bomboane de banii aia dar ma dor dintii de la bomboane asa ca tot pe tigari am ramas , asa ma doare pieptu dar nu e ca durerea de dinti =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...