Jump to content
Sequenz 31

Trei milioane de download-uri IE7 în primele patru zile

Recommended Posts

Microsoft vorbeşte despre lansarea IE7 ca despre un succes, anunţând că noua versiune a browserului a fost descărcată de trei milioane de utilizatori în primele patru zile de la lansare.

La începutul lunii viitoare, utilizatorii vor începe să primească IE7 în mod automat, rata de adopţie a browserului crescând într-un ritm şi mai susţinut.

Pentru a promova lansarea IE7, Microsoft a cumpărat spoturi radio şi a amplasat panouri de publicitate în 10 oraşe din Statele Unite. Noul browser aduce un nivel mai ridicat de securitate, navigare în tab-uri şi suport RSS integrat, fiind disponibil în prezent pentru Windows XP SP2.

"Bineînţeles, nu am terminat cu IE7 încă. Vor urma versiunile localizate de IE7 pentru Windows XP şi, bineînţeles, IE7 în Windows Vista", a declarat Tony Chor, IE7 group program manager. Comentează...

Sursa: CHIPonline.ro

Link to comment

KGuard' date='Oct 29 2006, 12:32' post='1494096']

nu`l pot dld :((( .. am SP2, am ales sistemu` de operare si nu merge: stup was not able to validate your copy of windows :((( ce sa fac? dati`mi alt link.. :( pls

sincer nu mi sa parut asa de bun,adica are multe chestii noi si bune dar eu tot la mozilla raman :D

iti sugerez sa ramai cu mozilla daca il ai,sau daca nu il ai sa il iei ;)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...