Jump to content
gigifast1

Cine crede in ozn-uri

Recommended Posts

asa e , toate serviciile secrete au tot incercat sa credem ca nu exista cand s-au aratat pe la TV o gramada de dovezi clare ca exista asa ceva , sunt foarte pasionat in ozn si am o gramada de filme-filmuletze care se vad clar si nu sunt trucate cum zic altii

cel mai bun filmuletz si cel mai nou este acesta : http://rapidshare.com/files/80896/ozn_-_china_2006.wmv.html :)

Link to comment
Share on other sites

Qui-Gon Jinn: OZN=Obiecte Zburatoare Neidentificate a.k.a. UFO=Unidentified Flying Objects. Dar a fost corect ceea ce ai zis. :D :P

Astia care ziceti ca nu exista viata extra-terestra (adica in afara Terrei - asta inseamna), ar trebui sa mai cercetati putin despre incidentul Roswell de prin anii '60-70. A fost musamalizat dar fum fara foc nu se face. Si nu ma refer la serialul de televiziune.

Daca oamenii au putut gasi metodele de a zbura in spatiu, credeti ca locuitorii altor planete nu au mijloacele acestea? Cand spun alte planete ma refer la intregul univers nu doar la cele cunoscute.

P.S. Si seria Star Wars ofera cateva teorii. Nu au fost scornite de George Lucas, au si ele o baza in ceva...

Link to comment
Share on other sites

Al doilea il stiam.Treaba este putzin ciudata...Exista , nu exista...Who cares?De ce sa ma gandesc k exista viatza si pe alte planete si pe una dintre ele se afla un popor razboinic care doreste anihilarea noastra...Nah.Who cares?I know i don't!

Link to comment
Share on other sites

1.

in ozn-uri nu se "crede" ca intr-o deitate, ozn-uri = extraterestrii = fiinte vii de pe planete din alte galaxii, existenta lor a fost dovedita de nenumarate ori incat nici nu mai exista dubiu ca nu suntem singuri in univers, cred intradevar ca exista.

OZN= Obiect Zburator Neidentificat

2. ... LOL...pana nu vad...nu cred...CLAR

Link to comment
Share on other sites

noi suntem exemplul perfect ca extraterestrii exista.

cat timp exista viata pe planeta asta in mod cert exista viata si pe alte planete undeva in univers.

si din toate planetele pe care exista viata in mod cert pe unele viata e mai evoluata decat aici la noi deci ozn-urile exista.

Link to comment
Share on other sites

uhm, de unde pana unde cu ideea ca nu stiu de la ce vine UFO sau OZN :mellow: ce am vrut eu defapt sa zic este chestia asta " extraterestii, fiinte vii de pe planete din galaxii indepartate au ozn-uri, mijloace de transport intergalactic" :mellow: deci nu se "crede" in existenta ozn-urilor ci in a extraterestrilor, a vietii de pe alta planeta, din alta galaxie :blink:

Link to comment
Share on other sites

prin anul 2003 am vazut spre rasarit, seara, un obiect sferic care stralucea in mai multe culori : rosu galben verde albastru si portocaliu.nu stiu exact ce era dar statea in loc.elicopter nu putea sa fie,avion nici gand.si acum cred k era ceva ozn` :D

Link to comment
Share on other sites

poate si noi suntem extraterestri pentru ei :)

da ei ne spioneaza , poate prin anu 5000 o sa avem si noi o raznita care sa nu bubuie la 100km de pamant si sa nu mearga doar cu supergalactica viteza a luminii

nici chiar asa man :P, peste cateva sute bune de ani vom avea si noi asa ceva :dooh:

poate pe acolo p undeva ... exista razboaie intergalactice ( =)) ) .. poate astia vor sa ne cotropeasca :)) ne spioneaza acum :(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...