Jump to content
Guest andaa

Cel mai ciudat site din Romania

Recommended Posts

Patrick Gallagher a stat in coma cateva saptamani dupa un accident de masina petrecut in 1976 si povesteste cele traite dincolo ,, Am scapat nu numai de gravitatie, ci si de celelalte restrictii umane. Puteam sa zbor si o faceam atat de bine incat m-am simtit schimbat...A urmat aparitia unei zone intunecate, golite de lumina, pe care am perceput-o ca intrarea intr-un tunel ...In cele din urma am vazut o lumina galben portocalie de o frumuseste nespusa...Cand am iesit din tunel, am intrat intr-o zona uimitor de frumoasa..Era numai spatiu, adica total si perfect luminat...Am vazut acolo cativa oameni, unii imbracati in straie transparente altii dezbracati. Oamenii erau de o frumuseste gratioasa...Fara sa ma gandesc si fara sa vorbesc cu ei toti ma cunoasteau si ii cunosteam. Lumina ne inconjura si nu simteam nevoia sa dormim sau sa mancam. Eram intr-o perfecta stare pacificatoare. Iubirea era tot ce ne inconjura alaturi de lumina extraordinara. Nu era prezenta nici ura, nici invidia, ci doar iubirea tuturor fata de fiecare. Imi era dor de sotia mea si de copiii mei si am simtit ca trebuie sa ma intorc, cu toate ca stiam pretul biletului. Revenirea la nevoile fiziologice si biologice. Cand am plecat am stiut ca pierd absolut totul.”
as putea jura ca e un drogat ^^
Link to comment
Share on other sites

Parca ar fi stirile de la ora 17:00 de pe PRO TV, numa stiri despre morti =))

Nu e chiar asa ciudat, e cat de cat actualizat, un lucru bun ! :D

Eu cred ca e ciudat. Am intrat pe el cautand ceva despre viata dupa moarte. Ma gandeam ca dau de un referat ceva cand colo vad un site cu nume sinistru. Brrr. Ma intreb cum o fi sa postezi zilnic pe el. ? :comp2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...