Jump to content
ArchAngelis

Sexy Lounge

Recommended Posts

"As vrea sa fiu o picatura de apa ..sa ma preling pe trupul tau .,.... " [poc] ..... ditamai palma ce imi iau de la respectiva ... in fine ..o chestie intamplata pe la 16 ani ... cand habar nu stiam ce inseamna in a mintii frumos , si cu stil .. marcant da totusi destul de educativ mesajul palmei ei , lasand deoparte ca i-a m-a "agatat" pe mine ... nu eu pe ea .... fiind si mai mare ca mine ...ea avea 17 parca ...sau 18 ani .. , nu asta este esentialul . ci faptul ca stateam mai devreme si ma gandeam la vremurile in care naivitatea inca imi trecea prin vene , si totusi ... stiind ca sunt mai mic decat ea ... m-a pocnit ... ce chestie . :blink:

Am sa mai vin si cu alte patanii , dar astept sa vad , voi ...ce ziceti ?

Link to comment
Share on other sites

"As vrea sa fiu o picatura de apa ..sa ma preling pe trupul tau .,.... " [poc] ..... ditamai palma ce imi iau de la respectiva ... in fine ..o chestie intamplata pe la 16 ani ... cand habar nu stiam ce inseamna in a mintii frumos , si cu stil .. marcant da totusi destul de educativ mesajul palmei ei , lasand deoparte ca i-a m-a "agatat" pe mine ... nu eu pe ea .... fiind si mai mare ca mine ...ea avea 17 parca ...sau 18 ani .. , nu asta este esentialul . ci faptul ca stateam mai devreme si ma gandeam la vremurile in care naivitatea inca imi trecea prin vene , si totusi ... stiind ca sunt mai mic decat ea ... m-a pocnit ... ce chestie . :blink:

Am sa mai vin si cu alte patanii , dar astept sa vad , voi ...ce ziceti ?

cand am vazut numele la topic am crezut ca vrei sa sti vremea pe timpu noptii sau ceva de genu asta :rofl1: :rofl1:

on:de ce sa-ti iei bataie dak ii zici chestia aia la o fata :blink:

dak ii zic la una asa ceva dupa aia crede co iubesc :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: (mai bine nu)

Link to comment
Share on other sites

"As vrea sa fiu o picatura de apa ..sa ma preling pe trupul tau .,.... " [poc] .....

Asta parca`i o faza din Johnny Bravo =))

"Hey secsy momma" POC il plezneste =))

Acuma sa fim sinceri, ce vrajeala ieftina e asta ? :D

eventual daca erai cu ea in pat, si la preludiu, ca sa se "ude" mai repede, mai bagi si o duma, doua pe acolo.

Dar altfel nu merge, e prea aiurea :rofl1:

N`am fost pleznit/lovit niciodata de o fata ! :D

Link to comment
Share on other sites

In clasa a 9-a am reusit sa mestec una de a 12-a. Ne-am dat intalnire langa magazinul liceului.

Aveam mari emotii ca na, de la una cu 3 ani mai mari ca tine te astepti sa :dance:

Si primul lucru care i l-am zis a fost (tremurand tot ca un catel ud in ploaie)

"Ai avea ceva impotriva sa fim impreuna?"

:hair:

asta cred ca intra la momente penibile

Link to comment
Share on other sites

looool,miam primit si eu acu 2 min o palma peste fatza de la girlfriend ca nu vreau sa las calcu si sa stau cu ea :rofl1: :rofl1: ;acu e prin bucatarie face ceva de mancare :kar:

PS:vb serios :P

in locu' tau saream pe gagica :D

In clasa a 9-a am reusit sa mestec una de a 12-a. Ne-am dat intalnire langa magazinul liceului.

Aveam mari emotii ca na, de la una cu 3 ani mai mari ca tine te astepti sa eusa_dance.gif

Si primul lucru care i l-am zis a fost (tremurand tot ca un catel ud in ploaie)

"Ai avea ceva impotriva sa fim impreuna?"

hair.gif

asta cred ca intra la momente penibile

si continuarea :D ?

Link to comment
Share on other sites

Ea fiind mai matura, a luat-o mai incet si mi-a evitat subtil intrebarea :)

Am stat vreo 5 saptamani impreuna.

cam mult , luand in considerare ca la apoegul varstei de 17-22 ani hormonii inca iti mai stau ridicati pana in gat , ma rog , cand nu au ce face baietii iau Hustlerul in brate , si fetele i-au masina de spalat intre picioare ..... asta ca sa nu zic altele ...

Legat de masina de spalat ... de unde stiu faza :D , proaspat cuplat cu o "pustoaica" de vreo 22 ani , eu 19 in cap , ma intorc de la facutla acasa , ea logic ca era deja la mine ca batranii plecasera pe la tzara , ea statea pe masina de spalat ... data la maxim , se hatzana masina de spalat de colo-colo ...

Ea nu avea nici un stres , nici macar nu auzise cand am intrat , dar in schimb avea capul dat pe spate , si foarte subtil isi musca de coltul buzei de jos ... mie m-ia picat fisa , ea face asa doar cand este in .. "extaz" ... eu ma uitam la propriu ca dobitocul la ea .

Intr-un final sa prins ca se uita cineva la ea , si altul nu avea cine decat eu ..... a lasat privirea in jos , s-a facut rosie la fatza , a zambit :

- ai venit de la faculta ? .......

- ahamz .... , dar tu ce faci aici pentru ca nu prea te stiu asa "casnica " , si nici nu prea ai obiceiul de a intra in baie cu gand de a spala rufe ... :blink: ( eu facand pe prostul ........ )

- pai ... m-am gandit ca ar fi bine daca m-as acomoda cu cateva indatoriri ......

- aha ...

Se da jos dupa masina de spalat si pleaca in bucatarie .... eu dau sa ma duc sa ma schimb , nu prea gasisem nimic mai de doamne ajuta sa ma schimb , asa ca imi iau o pereche de pantaloni scurti si arunc un tricou pe mine care il purtasem si ziua trecuta , totusi ciudat si incomod gandul .... dimineata parca se chinua maica-mea sa ma trezeasca sa imi spuna ceva de niste haine , ca le spalase parca si ca m-i lea pus in sertar ...... parca ....

in fine ... m-am ridicat m-am uitat in sertarul dulapului , unde zicea batrana ca lea pus , si dupa care ca un copil cuminte ce sunt , m-am aruncat in pat ca sa imi continuii importanta munca de a dormi pe care o aveam ...

a terminat si masina sa spele rufele sa le usuce ...fara ajutorul prietenei mele de "a tine capacul" dechid capacul si raman putin perplex , ce dreaq cautau rufele pe care mi le pusese mama curate de dimineata in masina de spalat .... , in fine le iau si le arunc in sertar fara sa le aranjez ... si iara imi trecu razant prin cap imaginea cu pretena "mea" care statea calare pe masina de spalat .... mda ...macar daca punea si ea rufe murdare .....

Am injurato vreo 2 zile ... dar nici asta conteaza ....cea ce conteaza aici este urmatoarea intrebare ....

Oare ea era calare pe masina pentru ca ii "place" mai mult masina de spalat ? :blink:

sau ca nu ne mai f*7u*3m de vreo saptamana ? .... :whistle:

in fine , din ce incerc sa cunosc femeile mai mult , din acest motiv intru mai mult in ceatza in cea ce priveste comportamenul lor ....

However .... se pare ca "se incalzea" cu masina de spalat ... ca m-a secat de tot ce inseamna viatza in urmatoarele ore....

PS: mda ...ea incalzea masina , sau masina pe ea .... in fine nu conteaza .... :D importan e alceva .... ca s-a tinut "hot" pentru desert....

Link to comment
Share on other sites

gg, un topic de spam :D de cand asteptam

sunt constienta ca nu e noapte, dar la mine sunt jaluzelele trase si na, e intuneric. apropo de palme... din perspectiva unei tipe care da o palma - de multe ori nu o dam pentru ca ne-am suparat cu adevarat, ci pentru ca e o faza de la care am putea sa zicem ca ne-am suparat :) e o oarecare satisfactie rautacioasa in revendicarea dreptului femeii de a da o palma si a nu primi un pumn inapoi :) scriind toate astea, mi s-a facut chef sa bat pe cineva. apropo de asta... lancelot, vad ca ai revenit printre noi :) ceva imi spune ca actuala semnatura te va duce in curand inapoi in negura tacerii...

hmm... IDEE: adevaru-i ca asta ar putea fi un thread interesant, daca ar fi ceva mai organizat. de exemplu, propun sa se propuna cate o tema pt fiecare noapte pentru dezbateri, ca deja m-am saturat de palme date de fete, mai ales ca n-am mai primit una din clasa a 7-a, cand a iesit o bataie pe cinste :)

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu suport fetele care dau palme la baieti pt ca profita de faptul ca nu toti gandesc...

Daca un baiat nu e mitocan incat sa dea intr-o fata ma astept ca si ele sa fie civilizate (pt ca tot de la tara sunt si fetele care dau in baieti).

Link to comment
Share on other sites

eu unul mi-am luat un picior la "zona sensibila" de la o persoana pe care fie ca vreau fie ca nu vreau, nu o sa o pot uita niciodata :)

motivul ? yeah...she thought it was " fun " :mellow: ... she felt pitty afterwards and since that day, I LOVE PITTY :D

Daca ai avea fiecare partida de sex conditionata de cate un picior in "zona sensibila" ia fa un calcul cam cate partide ai rezista :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...