Jump to content
Dani

Disc de platina pentru Cleopatra Stratan

Recommended Posts

Disc de platina pentru Cleopatra Stratan

Fiica lui Pavel Stratan a reusit sa vanda peste 40.000 de exemplare din primul sau album.

Ea a fost rasplatita cu un dublu disc de platina, primit din partea casei de discuri Cat Music, pentru excelentele vanzari ale albumului "La varsta de trei ani".

Si pentru ca in videoclipul piesei "Ghita" micuta Cleopatra joaca rolul unei femei parasite, organizatorii ceremoniei au gasit de cuviinta sa o premieze in cadrul emisiunii "De 3x femeie". Ieri, fetita lui Pavel Stratan a implinit varsta de patru ani.

@on La 4 ani.. discul de platina? Bravo ei.. o sa ajunga una dintre cele mai mari cantarete ale Romaniei, parerea mea, are talent fetita. Dupa cate am inteles, trebuie sa semneze niste acte pt a intra in Cartea recordurilor.

p.s. La Multi Ani Cleopatra !

Link to comment

penibil... taica-sau a vrut sa isi faca publicitate si sa o lanseze de mica, ca sa fie sigur ca nu moare de foame mai tarziu... un copil la varsta aia nu poate sa simta muzica, pt. el e doar o joaca, am inteles ca ii zicea ceva de genul:" uite melodia asta, pariez ca nu poti sa o canti", ca sa o impulsioneze si sa o convinga sa cante... in fine...poate ma insel... oricum, melodiile composed by taica-sau, linia melodica composed by taica-sau :) ea doar reproduce... iar daca nu era tatal ei cunoscut nu vindea nici 1.000 de albume...

Link to comment

Super talentata fetitza, eu la 3 ani nu stiam inca nici sa vorbesc, ea are deja dublu disc de platina. Merita toate felicitarile, in legatura ca va fi cea mai mare cantareatza: nu e exclus avand in vedere ca nu avem nici una adevarata doar niste fufe care urca in chiloti si sutien pe scena si dau din cur pe un ritm obositor.

La Multi Ani Cleopatra, sa ne traiesti 100 de ani (sa ne si canti pana la varsta aia :wub:)

Link to comment

penibil... taica-sau a vrut sa isi faca publicitate si sa o lanseze de mica, ca sa fie sigur ca nu moare de foame mai tarziu... un copil la varsta aia nu poate sa simta muzica, pt. el e doar o joaca, am inteles ca ii zicea ceva de genul:" uite melodia asta, pariez ca nu poti sa o canti", ca sa o impulsioneze si sa o convinga sa cante... in fine...poate ma insel... oricum, melodiile composed by taica-sau, linia melodica composed by taica-sau :) ea doar reproduce... iar daca nu era tatal ei cunoscut nu vindea nici 1.000 de albume...

A intrat in cartea recordurilor pentru cea mai tanara protagonista pe scena care sa sustina un concert intreg.

E talentata fetitza.

Nu cred ca la 3 ani erai si tu in stare sa faci un video, sa sustii un concert in fatza a mii de oameni si sa scoti un album care sa se vanda in 40.000 de exemplare.

Normal ca daca nu era taica`sau cunoscut nu ajungea aici. Talentele se descopera. El a descoperit`o pe ea,daca nu era fiica lui, o descoperea altcineva stai linistit. Talentele nu raman ascunse.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...