Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Aici e topic despre ISRO si asa a fost mereu. Daca voi nu mai jucati nu inseamna ca voi sunteti tot topicul asa ca mai bine ar fi sa va faceti un topic pentru serverul vostru privat de 2 lei care curand va disparea ca si ecsro pentru ca e ilegal.

Link to comment

Blu !!!!! nice to see you are still arround :) ...cum a spus si blu si random....daca voi v-ati speriat si v-ati lasat de isro asta nu inseamna ca pentru voi se modifica topicul in elite sro....mai sunt persoane care joca si care vor mai juca isro....eu unul o sa joc....chit ca stau 30 min pe zi doar in isro...tot acolo ma gasiti pentru ca e locul unde ma pot "intalni" cu vechii mei prieteni din R3v sau alte guilds :) ....anyways....am terminat si eu de ceva vreme cu mutarea pe warlock/cleric....merge binisor......rod SON +5,shield normal +7.....sos legs 12D si....mai vedem ce mai iese :)

o sa incerc si eu elite sro sa vad ce e de capul lui....poate ma si tin....asta daca o face si koila :))

bafta tuturor ^^

Link to comment

@wOrkHarD sa iti spun ceva ... cand au inceput munca la esro eram in echipa si lucram la website-ul lor. Stii de la ce vine esro? Esro vine de la eliteSro ... adica acel server este facut de membrii forumului Elitepvpers. Deci cum poti spune tu ca au cumparat de la joymax? Nici nu am schimbat avatarul pe forum ... e de pe vremea aia.

@Sleya m-am reapucat si eu de curand. Imi pare rau ca multi dintre cei care erau pe forum s-au lasat ... acum au aparut acei playeri ca stiu sa joace silkroad ... dar joaca pe privat pentru ca este mai usor :))) Update acesta la Isro e ca un event ... totul va deveni lafel cand se va baga 12dg real, atunci nu vei mai putea transforma arme si porcarii ... armele care sunt acum 101 sun,som,sos vor fi lvl 106.

  • Upvote 1
Link to comment

Dupa peste 1 an de zile... scriu si eu pe linkmania ^_^

EliteSro e un server reusit in sensul ca e totusi primul server privat cu europeni care functioneaza !

Problema e cu login-ul... Toata lumea se plange ca se intra greu si chestii, poate sunt norocos, nu stiu, dar eu NICIODATA nu m-am " chinui " mai mult de 10-15 minute sa intru ... din max a 7-8-a incercare am intrat. Nu stiu ce sa zic. Oricum deja m-am scarbit de monotonia silkroad-ului :) am facut 64 si mam oprit :)

Am gasit serverul Grindroad in schimb care e in Alpha test ... Pare promitator, pare sa semene pe un server privat de Lineage 2 cu npc-uri care te bufeaza si eventuri si chestii de genu :D

Cei care nu ati auzit de el:

http://www.grindroad.com/

PS: Nu stiu cand se deschide registration-ul ... si eu l-am prins deschis din greseala... Deocamdata serverul este deschis doar 2 ore pe zi pana rezolva buggurile majore... De la 20:00 la 22:00 :) iar sambata de la 14:00 la 17:00 daca nu ma insel.

Si umpic de OnTopic: Pe isro am un char de lvl 92 chinese archer pe Gaia cu iteme cat de cat decente :) daca cineva ar vrea sa il cumpere si are o oferta pentru el dati add la norby_boy2007@yahoo.com si discutam :)

( ARE EMAIL VERIFICATION ) dar vechiul detinator nu s-a mai atins de silkroad de 2 ani de zile iar eu nu stiu intrebarea secreta originala la mail, in concluzie nu pot schimba nici o informatie daca cumparatorul schimba toate informatiile. Deci nu poate fi hacked.

OFF: m-au apucat melancoliile ^_^ am contul asta pe linkmania de vreo 6 ani de zile ^_^ imi aduc aminte de primele zile aici haha... MU si CS xDD

Link to comment

Are cineva nr lui grois de tel?

til zic eu dc vrei =)))

La voi pe servare a fost aseara eventu acela cu unici :)) respawn de sute de ori dar in diferite locuri ?

baga atentat18 pe mess :> :X

A intrat pe mess..gata nu mai am nev :X :))

Foloseste cineva phbot??

Link to comment

@ alex si blu. nu ne-am speriat. ne-am dat seama de realitate. este o dovada de slabicune pentru noi ca ne-am trezit si inloc sa spargem banii aiurea pentru +1 ne-am dus pe un server privat? as juca fericit un server privat cu rate x5 sau ceva de genul fara bot. sau x1 cu bot

si btw. cine mama dracu ti-a zis prostia aia? macar uitate la stats inainte sa spui ca sun v-a devenii lvl 106. ar fii prea retardat si daca nici atunci nu se lasa 90% din jucatorii de highlvl cu cap.. dont call me Kidu.

Link to comment

fail :) e legal, a cumparat de la joymax europenii ;) .. si sincer privatu asta face pishu pe isro si pe joymax :)

piratul asta poate sa se inchida maine si voi sa sugeti cucu` ;)

cam asta e diferenta dintre privat si original.

nu uita ce s-a intamplat cu ecSro! Poate sunt doar vrajeli,poate nu, dar se zicea intr-un timp ca Ocean ( ownerul ecSro ) are de platit 2.5mil $ catre joymax.Si in cazut in care nu era vb de 2.5mil$,iti dai seama ca tot a supt cucu` :tiphat:

Link to comment

Ziceati ca asta e topic pentru discutii despre orice SIlkroad? Ei bine, nu mai e. :)

revizuieste-ti comportamentu....it's not your forum and people don't care about iSRO

Nu am ce comportament sa imi revizuiesc, faptul ca v-am spus din scurt ca topicul este pentru International Silkroad Online n-ar trebui sa fie o problema, atata timp cat voi nu intelegeti diferenta intre acest iSro si un server privat. Ar fi fost de apreciat ca topicul eSro a fost deschis la MMO pe raspunderea mea si nu a ajuns in "fundul curtii" la Publicitate, unde sunt deschise serverele private.

Link to comment

Intr-adevar eu am initiat threadul Elite Silkroad. Este in sectiunea Publicitate si deja sunt 17 pagini scrise la el. Va recomand sa postati direct acolo deoarece nu are rost sa spamam aici. O seara buna.

edit: ca sa fie chiar mai simplu, uitati link : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=410437

@hero il faci sticky? si esti chiar hero :D

meh pe esro magic poop e tot ca pe isro.. macar atat.. aduce amintri..

Forbidden a adus topicul de eSro aici, la sectiunea de MMO: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=410437&pid=5807437&st=400&#entry5807437 .

Link to comment

@Kiidu baiatule ... armele sun(legend) de lvl 101 au phy si mag adevarat deabia dupa lvl 106, pana la lvl 106 ai o penalitate. La 12dg armele legend de 101 vor deveni 106 si se va reveni la vechiul sistem acela cu sos, som, sun si arme la lvl 106,111 si 108.

Link to comment

@Kiidu baiatule ... armele sun(legend) de lvl 101 au phy si mag adevarat deabia dupa lvl 106, pana la lvl 106 ai o penalitate. La 12dg armele legend de 101 vor deveni 106 si se va reveni la vechiul sistem acela cu sos, som, sun si arme la lvl 106,111 si 108.

Blu din punctul meu de vedere 12D nu va fi identic cu 11D e simplu niciodata in istoria Isro-ul nu au bagat la mall 1 item ca dupa aceea sa-l inlocuiasca. crede-ma joci de foarte mult timp

Link to comment

@Kiidu baiatule ... armele sun(legend) de lvl 101 au phy si mag adevarat deabia dupa lvl 106, pana la lvl 106 ai o penalitate. La 12dg armele legend de 101 vor deveni 106 si se va reveni la vechiul sistem acela cu sos, som, sun si arme la lvl 106,111 si 108.

ba nene, mare coder, ia uimeste-ma cu o chestie, meseria de developer e foarte bine platita, de ce stai la jocuri banale ca si SRO din moment ce nu primesti nimic?

GTFO WITH YOUR LIES AND REMOVE YOUR AVATAR ! YOU ARE JUST A WANNABE !

Link to comment

@Kiidu baiatule ... armele sun(legend) de lvl 101 au phy si mag adevarat deabia dupa lvl 106, pana la lvl 106 ai o penalitate. La 12dg armele legend de 101 vor deveni 106 si se va reveni la vechiul sistem acela cu sos, som, sun si arme la lvl 106,111 si 108.

ba nene, mare coder, ia uimeste-ma cu o chestie, meseria de developer e foarte bine platita, de ce stai la jocuri banale ca si SRO din moment ce nu primesti nimic?

GTFO WITH YOUR LIES AND REMOVE YOUR AVATAR ! YOU ARE JUST A WANNABE !

Nu imi pun mintea cu tine :-j am avatarul asta dinainte sa fie deschis esro si sa fi auzit tu de acest server ... si plus de asta nu am zis ca am lucrat la server ci la partea de web ... ce am zis referitor la esro a fost acum mult timp cand deabia se lucra la el ... cel care a inceput proiectul a fost Ecko. Nu mai insulta si vorbi aiurea fara sa cunosti. Plus de asta ma joc din placere. Vai de capul tau.

@koila nu am zis ca va scoate ceva .... tot vei putea transforma si porcarii.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...