Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Eu cred ca va aparea la sfarsitul lunii August, probabil in 30 (fiind ultima inspectie din luna respectiva, plus ca daca nu ma insel atunci se termina event-ul cu Immortal si Astral).

LE: Am verificat si in 30 e gata event-ul.

LE2: Eventual, daca saptamana viitoare il anunta si pe iSro, s-ar putea sa-l puna pe 28 Iunie.

Edited by DaddyYankee
Link to comment

Eu cred ca va aparea la sfarsitul lunii August, probabil in 30 (fiind ultima inspectie din luna respectiva, plus ca daca nu ma insel atunci se termina event-ul cu Immortal si Astral).

LE: Am verificat si in 30 e gata event-ul.

LE2: Eventual, daca saptamana viitoare il anunta si pe iSro, s-ar putea sa-l puna pe 28 Iunie.

Sa nu bage ca tre sa fac 110 :))

Link to comment

Jupiter Temple si level 120 cap anuntat pe kSro.

Sursa: click

In cat timp credeti ca o sa ajunga si la noi?

elixirele de 12DG iti da un plus la intamplare sau iti dau +1 fiecare elixir ???

+1 la fiecare elixir, asta daca prinde.

o luna boss, maxim 3 sapt a durat pana sa vina armele de D12 pe iSRO, deci sa ii dam cam o luna dupa ce apare pe kSRO

Nu stiu daca te-ai uitat dar pe kSRO au legend XII noi nu avem nici legend X .. cred ca o sa dureze cv mai mult

Link to comment

damn such a nice feeling to know that the end is comming xD

nici nu mai stiu ce sa fac pana in august cand ma voi lasa de sro

eu ori cum ma voi lasa cand apare cabal2 nu zic ca cei de la cabal nu au facut faild update dar macar baneaza scamari chit ca nuti mai vezi itemu/rile back dar sti ca is ia ban pe cont

Nu compara cabal cu sro e o diferenta prea mare..

Never dc in august?:D

Link to comment

bun.. 20 fails la +1. 20 stones gone 20 x 32 = 640 silk gone si nu e nici +1. am incercat dupaia fara poof stone.

result : kaboom. cleric rod fara poof : kaboom shield fara poof : kaboom. = gg wp joymax ai castigat runda asta.

daca vrea cineva sa cumpere 4b gold pe rome si inca vreo 3b pe tibet add mess : tfk_kidu sper ca nu imi dai warn pt treaba asta.

Link to comment
Guest XB-9

sunt Heuksal/Lighting/Fire si nu prea imi place cum merge si vreau sa ma mut dar nu sunt prea sigur Heuksal/Fire/Force sau Heuksal/Cold/Fire ???

Link to comment

sunt Heuksal/Lighting/Fire si nu prea imi place cum merge si vreau sa ma mut dar nu sunt prea sigur Heuksal/Fire/Force sau Heuksal/Cold/Fire ???

daca esti lv 110 muta-te pe fire/cold.

daca nu... stai asa ca speedul e cel mai tare ! :))

Link to comment

bun.. 20 fails la +1. 20 stones gone 20 x 32 = 640 silk gone si nu e nici +1. am incercat dupaia fara poof stone.

result : kaboom. cleric rod fara poof : kaboom shield fara poof : kaboom. = gg wp joymax ai castigat runda asta.

daca vrea cineva sa cumpere 4b gold pe rome si inca vreo 3b pe tibet add mess : tfk_kidu sper ca nu imi dai warn pt treaba asta.

Nu, nu iti dau, doar ca nu e nevoie sa imi spuneti ce sperati sau ce doriti in legatura cu warnurile. ;;)

Link to comment

la fiecare cap update se lasa lumea de joc ... din cate observ eu pe aici

nu chiar la fiecare, acest cap a stricat jocul definitiv.

au bagat update asta doar ca sa va scoata banii din buzunare cand o sa bage si cap 120 skils si restu nu o sa mai fie ca acum sa cumperi elixirele alea din mall sau ce o fi ele

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...