Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

arent ya kinda rough star?

wtf. miam lasat charu 1h infara la sama sotuh si mam trezit cu el la takla tele ;))))

V-as ruga sa nu mai cereti detalii. Ultima oara am facut asta si lumea a reprosat atat decizia, cat si faptul ca am dat detalii. Am spus atunci ca voi aplica sanctiunile maxime posibile si n-am de gand sa mai ezit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Guest utzaaa

BluMann, Utza si ChristyXXL - aveti cate 15 zile de suspend. :)

omg .. poftim cultura :))

asta ma suspenda ca i-am zis nesimtit la ala care a dat hack... trebuia sa il felicit?

super tare admin ... astia maram is pretenari si vor sa ne dea o lectie. e ok .. in romania ce dreq putem sa facem cel mai bine ?

sa furam si sa i acuzam pe nevinovati.... imi pare rau sa va spun dar unii din admini sunteti la fel de nesimtiti...aci la noi frate se face dreptate numai cu bata si sabia ...

suntem in romania si asta ne ocupa tot timpul ...

Suspend permanent pentru cont clona.

Edited by Random Hero
Link to comment

nu mai merg cumparate immortale cu normal silk ma ?:| fck

Eu cand dau pe ITEM MALL imi apare in dreapta jos " Client is damaged. Please reinstall the client after download the Full Client. :blink:

Daca nu ma insel la toata lumea apare asa si e de la ei. Cel putin si mie imi apare la fel. Imortalele cu silk se pot cumpara de pe site de la Item Mall'u de acolo

Link to comment
Guest Cris_Junior23

BluMann, Utza si ChristyXXL - aveti cate 15 zile de suspend. :)

omg .. poftim cultura :))

asta ma suspenda ca i-am zis nesimtit la ala care a dat hack... trebuia sa il felicit?

super tare admin ... astia maram is pretenari si vor sa ne dea o lectie. e ok .. in romania ce dreq putem sa facem cel mai bine ?

sa furam si sa i acuzam pe nevinovati.... imi pare rau sa va spun dar unii din admini sunteti la fel de nesimtiti...aci la noi frate se face dreptate numai cu bata si sabia ...

suntem in romania si asta ne ocupa tot timpul ...

Suspend permanent pentru cont clona.

Aicea pentru ce a primit ban ? Ca utza tot el era, deci prin concluzie asta numa clonare nu a fost . Hai sa fim seriosi nu tin partea la nimeni, dar vad ca faci abuz de ``autoritati``. Dute mai traiesteti si tu viata nu mai da atatea blocuri si banuri. Bafta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...