Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest Cris_Junior23

Mda foarte fain . Am pierdut si eu un Cont de 108 Glavier pe Petra... Am fost destul de ``prost`` pentru ca nu am facut Email Verification . Dar nici Joymax nu a, anuntat nimica ca o sa poti lua charu doar cu id/s.a . Deci asteptam roll back si poate scot si prostia cu id/s.a Bafta la recuperat conturi cine a patit-o . Bafta

Link to comment

Cum ati spus ca se pot recupera conturile? Eu am unul mai vechi pe care mi l-a hack-uit un egiptean si vroiam sa-l recuperez.

Momentan nu poti pentru ca site-ul nu merge,dar pentru a-l recupera este nevoie doar de id si de raspunsul secret.

Cel mai bine ar fi sa va verificati conturile si sa nu mai asteptati un posibil rollback

Bine zis,rollback nu o sa faca deoarece au zis de acum 2 saptamani sa folosim verificarea prin email.

Link to comment

Cel mai bine ar fi sa va verificati conturile si sa nu mai asteptati un posibil rollback

Bleh, tot trebuie sa-i stiu emailul imputitului.

Daca iti cere email inseamna ca are email verification facut ^^ nu ai cum sa il mai iei inapoi :tiphat:

Edited by Vyorel903
Link to comment

da, azi noapte mergea fara email doar cu id s.a si resetai pw de pe pagina..

si acum cred k merge .. de dimineata mi-am recuperat eu 2 conturi ..si mergea :)) dc are email de verificare iti trebuie emailu altfel nu :D dar din pacate nu merge site-u mai deloc

Link to comment

mai tineti minte prima data cand s-a intamplat asta cu schimbatul parolei doar cu ID+SA, atunci s-a facut rollback dupa 2 ore dupa ce s-a deschis serverul.

acum se va face 1 zi curand, si nimic nu s-a intamplat....deci luati-va gandul. JOYMAX nu are nici o vina ca noi luam hack, a zis avertizat sa nu dam infos, sa nu cumparam/vindem chars si sa avem email verification pe chars....

Link to comment

Vad ca si la forum au schimbat ora cand e gata era la 05:00 acum e la 06:00 :)) de cand joc silkroad nu am vazut vreo data inspectie mai mare ca asta sper sa dea ban la toti butii :X

degeaba le da ban ca in 2 zile sunt back deci same shet

Ba Deidarush... ce plm ba, tot acelasi ratat ai ramas? ``sunt Back deci Same Shet`` ... ba dupa ce ca nu sti romana o arzi in americanisme? ``It`s Same Shit Son `` :))

Adica ce vrei sa spui ca astia fac alti boti pentru gold ? :))

Cel putin pe pluto sunt jumate boti decat playeri =)))

da asa a fost de fie care data in nainte banau cu miile de gold boti si la 3-4h dupa ce serveru era deschis.. in jangan vedeai cu sutele de gold boti

:)) Alt comm , iar rad =))) De Fie Care Data... si In Nainte =))) tu esti omu care a omorat gramatica.... da bine tu esti sportiv park.. nu iti tre carte :)) aduni capsuni :))

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment

Vad ca si la forum au schimbat ora cand e gata era la 05:00 acum e la 06:00 :)) de cand joc silkroad nu am vazut vreo data inspectie mai mare ca asta sper sa dea ban la toti butii :X

degeaba le da ban ca in 2 zile sunt back deci same shet

Ba Deidarush... ce plm ba, tot acelasi ratat ai ramas? ``sunt Back deci Same Shet`` ... ba dupa ce ca nu sti romana o arzi in americanisme? ``It`s Same Shit Son `` :))

ca sa nu poti da edit si sa iti primesti cado-ul care ti se cuvine

frate tu nu vezi ca nimenea nu ia in seama comenturile pe care le aduci la dresa mea mai bine te ai duce si ai juca alt ceva crezi ca daca ma ataci demonstrezi ca esti mai destept ca mine ? 1 om destept nu se treteaza la aduce injuri la adresa unui om cum faci tu deci dai dovada ca esti sub mine

@ ON gata acu au revenit la normal servarele

Link to comment

eu am hackat 5 conturi, 3 goale si de pe unul am furat 2h +10 egy crit 15(100%) hahahahaha xDD

mdea ce pot sa zic dai dovada ca esti copil serios... te lauzi ca ai dat hack intr-un joc virtual si presupun ca mai vrei sa fi respectat de noi pe forum?

=)) Gaymax.. pls stop this shit off game.. you destroyed this kid :)) Respect pe forum ... asta e buna :))

Joymax , opriti silkul frate sa mai vada si deidarush lumina zilei....

Vad ca si la forum au schimbat ora cand e gata era la 05:00 acum e la 06:00 :)) de cand joc silkroad nu am vazut vreo data inspectie mai mare ca asta sper sa dea ban la toti butii :X

degeaba le da ban ca in 2 zile sunt back deci same shet

Ba Deidarush... ce plm ba, tot acelasi ratat ai ramas? ``sunt Back deci Same Shet`` ... ba dupa ce ca nu sti romana o arzi in americanisme? ``It`s Same Shit Son `` :))

ca sa nu poti da edit si sa iti primesti cado-ul care ti se cuvine

frate tu nu vezi ca nimenea nu ia in seama comenturile pe care le aduci la dresa mea mai bine te ai duce si ai juca alt ceva crezi ca daca ma ataci demonstrezi ca esti mai destept ca mine ? 1 om destept nu se treteaza la aduce injuri la adresa unui om cum faci tu deci dai dovada ca esti sub mine

@ ON gata acu au revenit la normal servarele

Pfai.. voi va dati seama k asta saracu de knd e inspectia tot incearca sa se conecteze dak el e primu care a dat de stire ca au revenit serverele =)) ... mai au loc alte cuvinte? :))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...