Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

hm. deci dupa pronosticurile mele update 12 dg in sro va fi in august/septembrie :)

btw nu arata staffu de 12 dg uber uber uber cool?

ba da !

raspunde-mi si mie la intrebare,jeg de om ce esti !

sau mai bine hai pe mess :))

Link to comment

atatia oameni de nimic vorbesc prostii despre D12.

Sa lamuresc unii copii: ACELA ESTE DOAR UN EVENT !! ITEMELE POT FI UPGRADATE CU NISTE TALISMANE IN ARME CARE ARATA CA CELE DIN D12, ACELE ARME SUNT LVL 101 !! DOAR SKINUL E MODIFICAT !

Inclusiv tu, nu? Tin sa te dezamagesc, dar level 101 sau nu, itemele chiar sunt D12. Uite http://img716.imageshack.us/img716/1183/capturefdo.png facuta pe site-ul kSRO. Daca totusi nu crezi, intra pe site si convinge-te singur.

o singura intrebare am , stie cineva ce lv vor fi itemele de 12D ?

101. Vezi poza de mai sus.

Din cate am inteles eu, treburile stau cam asa. In joc o sa apara niste talismane care probabil se vor cumpara pe silk. Cu acele talismane, puteti transforma itemele de D11, in iteme D12. Itemele pe care vreti sa le transformati trebuie sa fie cel putin +7. Dupa transformare, obiectul va fi CLEAN (dispar blue-urile si plus-urile). In cazul unui SON, dupa transformare, seal-ul ramane. Oricum, dupa cum se vede in poza de mai sus, damage-ul va fi mai mare si decat un egy B.

Momentan, ceea ce am zis mai sus se bazeaza pe ZVONURI (exceptand faptul ca sunt D12, ca trebuie transformate si ca sunt mai puternice decat egy B [aceste lucruri se vad pe site-ul oficial kSRO]), deci nu va bazati prea mult pe celalalte informatii. In cazul in care mai aflu ceva, o sa mai postez.

ion ciorbeanu, e doar un event....learn to read ffs.D12 implica lvl 120, arie noua, zerk quests 115-120, boss monsters(asta pe langa armele acelea).

acele talismane le poti folosii daca ai arma +7....si repet, ESTE DOAR UN EVENT.

Link to comment

atatia oameni de nimic vorbesc prostii despre D12.

Sa lamuresc unii copii: ACELA ESTE DOAR UN EVENT !! ITEMELE POT FI UPGRADATE CU NISTE TALISMANE IN ARME CARE ARATA CA CELE DIN D12, ACELE ARME SUNT LVL 101 !! DOAR SKINUL E MODIFICAT !

Inclusiv tu, nu? Tin sa te dezamagesc, dar level 101 sau nu, itemele chiar sunt D12. Uite http://img716.imageshack.us/img716/1183/capturefdo.png facuta pe site-ul kSRO. Daca totusi nu crezi, intra pe site si convinge-te singur.

o singura intrebare am , stie cineva ce lv vor fi itemele de 12D ?

101. Vezi poza de mai sus.

Din cate am inteles eu, treburile stau cam asa. In joc o sa apara niste talismane care probabil se vor cumpara pe silk. Cu acele talismane, puteti transforma itemele de D11, in iteme D12. Itemele pe care vreti sa le transformati trebuie sa fie cel putin +7. Dupa transformare, obiectul va fi CLEAN (dispar blue-urile si plus-urile). In cazul unui SON, dupa transformare, seal-ul ramane. Oricum, dupa cum se vede in poza de mai sus, damage-ul va fi mai mare si decat un egy B.

Momentan, ceea ce am zis mai sus se bazeaza pe ZVONURI (exceptand faptul ca sunt D12, ca trebuie transformate si ca sunt mai puternice decat egy B [aceste lucruri se vad pe site-ul oficial kSRO]), deci nu va bazati prea mult pe celalalte informatii. In cazul in care mai aflu ceva, o sa mai postez.

ion ciorbeanu, e doar un event....learn to read ffs.D12 implica lvl 120, arie noua, zerk quests 115-120, boss monsters(asta pe langa armele acelea).

acele talismane le poti folosii daca ai arma +7....si repet, ESTE DOAR UN EVENT.

Bre e event pt ksro :))) implicit isro poate veni cu update-u complect deci shhhh

Sa ne reamintim k 11 dg pe ksro a venit in 2 faze ..pe isro a venit complet , deci faza asta cu eventu este pentru a da putina adrenalina playerilor :))) ( ceea ce s-a si intamplat)

Link to comment

totul va fi real.

cat despre normal immortality sets(cei care au) ele vor fi SOS D12, la fel si pentru normal nova sets +7 = SOS D12.

pentru SOM D12 set trebuie destruction nova set, iar pentru SUN...nova immortality.

la capitolul accesorii: normal nova accesories = D12 SOS

Myth nova accesories = SOM

Legend nova accesories = SUN

Link to comment

legat de D12

mi se pare o prostie ca eu de la 10D sa trec direct la o arma 12D:|

pentru ca eu am vazut ca si arma de 11D si cea de 12D sunt de la lvl 101!

deci nu prea cred toate acestea...

mi se par doar niste zbonuri

uitate pe site la KSro si o sa vezi!

eu nu ma complic s ama uit pe acolo si acolo....

eu v-am spus doar parerea mea :)

si inca o mica afirmatie, din care imi amintesc eu, ce s-a intamplat in ksro nu stiu sa se fi intamplat acelasi lucru si in isro(nu sunt sigur de acest lucru deoarece nu sunt la curent cu toate noutatiile ksro sau isro, vorbesc de chesti de acum 1-2 ani :) )

Link to comment

Salutare.....

Vreau sa stiu daca exista vreo modalitate sa poti conecta mai mult de 5 chars....daca unul dintre voi a reusit , eventual un guide un link ceva.

Mentionez ca nu prea ma pricep cand vine vorba de network connections , deci mi-ar fi de mare ajutor.

Multumesc anticipat.

da,eu cu 10

Se poate sa ma ajuti si pe mine ? Ceva info ... daca trebuie sa platesc pt vreun program gen proxy , habar n-am.

Eventual trimite-mi un pm cu id-ul sa nu facem offtopic aici.

Multumesc anticipat :)

Link to comment

legat de D12

mi se pare o prostie ca eu de la 10D sa trec direct la o arma 12D:|

pentru ca eu am vazut ca si arma de 11D si cea de 12D sunt de la lvl 101!

deci nu prea cred toate acestea...

mi se par doar niste zbonuri

uitate pe site la KSro si o sa vezi!

eu nu ma complic s ama uit pe acolo si acolo....

eu v-am spus doar parerea mea :)

si inca o mica afirmatie, din care imi amintesc eu, ce s-a intamplat in ksro nu stiu sa se fi intamplat acelasi lucru si in isro(nu sunt sigur de acest lucru deoarece nu sunt la curent cu toate noutatiile ksro sau isro, vorbesc de chesti de acum 1-2 ani :) )

tu te auzi ce spui ? toate update-urile care au fost in kSRO au fost implementate in iSRO dupa minimum 6 luni, deoarece kSRO este intr-o mica parte, un server de TEST al patch-urilor care urmeaza. please stfu.

and please read this: http://www.rev6.com/forum/showthread.php?20691-Degree-12th!/page10

Link to comment

legat de D12

mi se pare o prostie ca eu de la 10D sa trec direct la o arma 12D:|

pentru ca eu am vazut ca si arma de 11D si cea de 12D sunt de la lvl 101!

deci nu prea cred toate acestea...

mi se par doar niste zbonuri

uitate pe site la KSro si o sa vezi!

eu nu ma complic s ama uit pe acolo si acolo....

eu v-am spus doar parerea mea :)

si inca o mica afirmatie, din care imi amintesc eu, ce s-a intamplat in ksro nu stiu sa se fi intamplat acelasi lucru si in isro(nu sunt sigur de acest lucru deoarece nu sunt la curent cu toate noutatiile ksro sau isro, vorbesc de chesti de acum 1-2 ani :) )

tu te auzi ce spui ? toate update-urile care au fost in kSRO au fost implementate in iSRO dupa minimum 6 luni, deoarece kSRO este intr-o mica parte, un server de TEST al patch-urilor care urmeaza. please stfu.

and please read this: http://www.rev6.com/forum/showthread.php?20691-Degree-12th!/page10

Si bai Bruni,nu te stiu de ieri,sau de martea trecuta.Te rog frumos sa ai un vocabular mai placut...ca sincer ma deranejaza pe mine cand citesc asta.dai dovada de golan cu unele jargoane..si nu esti nici pe departe unu-l.

Daca ai 3 ***** si o **** in palma de poti satisface 2 femei in acelasi timp.Explicale la baieti esxact cum sta treaba.nu luandui la misto si chestii...

Respect,si Negru123,misto poze tata,uooaau sunt super itemele.Chiar Kidu,arata super staffu :x .

Link to comment

edit to Synx for pointing me toward the upgrade info file in the pk2

From the file itemUpgradeInfoName.txt we were able to confirm the following information:

http://pastebin.com/cyMUCJCh

http://pastebin.com/vLSgZVsK

Normal Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Normal Set A Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Normal Set B Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Seal of Nova Item D11+7 become a Seal of Moon item D12+0

Seal of Nova Set A Item D11+7 become a Seal of Sun item D12+0

Seal of Nova Set B Item D11+7 become a Seal of Sun item D12+3

A Weapon Nova A+7 become a D12 Sun weapon +0

A Weapon Nova B+7 become a D12 Sun weapon +3

A nova destruction set+7 become a D12 Sun+0

A nova immortality set+7 become a D12 Sun+3

Normal+7 become Seal of star+0

Seal of nova+7 become Seal of moon+0

Item need to be +7 for it to be possible to upgrade them.

I have no information if the +2 advance can be used to make the item +7 or not.

D12 sun item is the strongest item, followed by D12 normal item of type C req lv118 to use.

For more information feel free to look at this page to understand weapon stats:

sursa rev6 xDD deci voi avea sun :D

told ya ray :D

Link to comment

edit to Synx for pointing me toward the upgrade info file in the pk2

From the file itemUpgradeInfoName.txt we were able to confirm the following information:

http://pastebin.com/cyMUCJCh

http://pastebin.com/vLSgZVsK

Normal Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Normal Set A Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Normal Set B Item D11+7 become a Seal of Star item D12+0

Seal of Nova Item D11+7 become a Seal of Moon item D12+0

Seal of Nova Set A Item D11+7 become a Seal of Sun item D12+0

Seal of Nova Set B Item D11+7 become a Seal of Sun item D12+3

A Weapon Nova A+7 become a D12 Sun weapon +0

A Weapon Nova B+7 become a D12 Sun weapon +3

A nova destruction set+7 become a D12 Sun+0

A nova immortality set+7 become a D12 Sun+3

Normal+7 become Seal of star+0

Seal of nova+7 become Seal of moon+0

Item need to be +7 for it to be possible to upgrade them.

I have no information if the +2 advance can be used to make the item +7 or not.

D12 sun item is the strongest item, followed by D12 normal item of type C req lv118 to use.

For more information feel free to look at this page to understand weapon stats:

sursa rev6 xDD deci voi avea sun :D

told ya ray :D

and if this shit happens, nu iti dai seama in ce te-ai bagat.

http://www.silkroadforums.com/download/file.php?id=5372

preturile ptr a upgrada itemele. good luck have fun. si din nou cine nu are $$, e dezavantajat

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...