Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

nice , gz daca vinzi si charu mai iei 5-6b

nu pot sa il vad are emailverification il dau pe 100ron nacked la un romana daca se gaseste pe aici si are incredere in mn 110 ff wizz

Am account nou de paypal si nu pot sa dau withdraw la bani pentru ca limita e 0 zice ceva ca limita se schimba cand fac o luna de cand am activat accountul ceva explicatii/sfaturi ? :tiphat:

Link to comment

nice , gz daca vinzi si charu mai iei 5-6b

nu pot sa il vad are emailverification il dau pe 100ron nacked la un romana daca se gaseste pe aici si are incredere in mn 110 ff wizz

Am account nou de paypal si nu pot sa dau withdraw la bani pentru ca limita e 0 zice ceva ca limita se schimba cand fac o luna de cand am activat accountul ceva explicatii/sfaturi ? :tiphat:

am aflat :)) trebuia sa verific contu :)) acu astept extrasul de cont si pot sa scot bani <<< newbie:))

Link to comment

nice , gz daca vinzi si charu mai iei 5-6b

nu pot sa il vad are emailverification il dau pe 100ron nacked la un romana daca se gaseste pe aici si are incredere in mn 110 ff wizz

Am account nou de paypal si nu pot sa dau withdraw la bani pentru ca limita e 0 zice ceva ca limita se schimba cand fac o luna de cand am activat accountul ceva explicatii/sfaturi ? :tiphat:

am aflat :)) trebuia sa verific contu :)) acu astept extrasul de cont si pot sa scot bani <<< newbie:))

nu poti decat daca ai cont intr-o banca din afara romaniei.

Link to comment

nice , gz daca vinzi si charu mai iei 5-6b

nu pot sa il vad are emailverification il dau pe 100ron nacked la un romana daca se gaseste pe aici si are incredere in mn 110 ff wizz

Am account nou de paypal si nu pot sa dau withdraw la bani pentru ca limita e 0 zice ceva ca limita se schimba cand fac o luna de cand am activat accountul ceva explicatii/sfaturi ? :tiphat:

am aflat :)) trebuia sa verific contu :)) acu astept extrasul de cont si pot sa scot bani <<< newbie:))

nu poti decat daca ai cont intr-o banca din afara romaniei.

se poate pentru ca : eu am card la raiffeisen si am primit 220$ in urma unei afaceri si am putut da withdraw . mi-a luat 2.5euro parca si mi-a zis ca dureaza 1-3zile ( sau pana la 1sapt) :)

Link to comment

salut la voi pe isro au modificat cooldown-ul la black ress ( reverse immolation sau cum ii zice ) . azi pe csro au bagat un update unde poti grupa elixirele cate 50 si pachetele de potiuni cate 10000 intr-un pachet si am observat cum cooldown-ul la black ress e de peste 1 minut .pe csro nu e update-ul cu thief hunter ... noi suntem la legenda cu forgotten :)

Link to comment

cSRO e prea putin interesant atata timp cat joymax il poate inchide in orice minut, din moment ce altii ii copiaza jocul....e o pierdere de timp cum am mai spus intr-un post anterior, la fel s-a intamplat si cu Ocean, cel ce detinea ecSRO fembria si mai multe servere de SRO, joymax l-a dat in judecata si s-a terminat cu serverele lui de SRO.

atata timp cat nu jucati pe iSRO....e cam degeaba, ca nu va puteti simtii safe pe cSRO.

intradevar...si iSRO va avea un moment dat la care va fi inchis definitiv, dar pana atunci mai este mult.

  • Downvote 1
Link to comment

cSRO e prea putin interesant atata timp cat joymax il poate inchide in orice minut, din moment ce altii ii copiaza jocul....e o pierdere de timp cum am mai spus intr-un post anterior, la fel s-a intamplat si cu Ocean, cel ce detinea ecSRO fembria si mai multe servere de SRO, joymax l-a dat in judecata si s-a terminat cu serverele lui de SRO.

atata timp cat nu jucati pe iSRO....e cam degeaba, ca nu va puteti simtii safe pe cSRO.

intradevar...si iSRO va avea un moment dat la care va fi inchis definitiv, dar pana atunci mai este mult.

servarele oficiale sunt Ksro,CSro,Rsro,Tsro,Twsro,Jsro si ISro.

  • Upvote 1
Link to comment

cSRO e prea putin interesant atata timp cat joymax il poate inchide in orice minut, din moment ce altii ii copiaza jocul....e o pierdere de timp cum am mai spus intr-un post anterior, la fel s-a intamplat si cu Ocean, cel ce detinea ecSRO fembria si mai multe servere de SRO, joymax l-a dat in judecata si s-a terminat cu serverele lui de SRO.

atata timp cat nu jucati pe iSRO....e cam degeaba, ca nu va puteti simtii safe pe cSRO.

intradevar...si iSRO va avea un moment dat la care va fi inchis definitiv, dar pana atunci mai este mult.

Csro nu-i zszc sau alt server privat . Csro = chinese silkroad , e oficial .

Huh , Deidara , am postat in acelasi timp .

Link to comment

Eu joc de fun doar nu vrei sa joc toata viata daca se inchide astea putin imi pasa si de set si de arma si de caracter si de tot

la um momentdat ai sa patesti ca mine si ai sa te plictisesti acu pe zszc sunt full sos mai putin head si daca ma fac vreo 3 dp server e bun daca folosesc vigor nu ma mai face nimeni cand intru pe caracter deja ma plictisesc

Link to comment

Wizz/Cleric 110(Female) FF 2Avatare (Angel Wings-Pirate) Devil 15 zile, pet dead, nacked fara set/weapon e verificat pe yahoo il dau pentru gold pe orice server (isro) i quit so .. :tiphat:

(si cu un warn in + tot aia )

Ok.

Edited by Random Hero
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...