Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@MrTrue ms frumos :))) ms ms :D doamneee 18 ani :)))) gata sunt major!!! :))))))

La multi ani , sa fii sanatos ! Dar e ziua ta , faci 18 ani si pe lm? :( Sau e bairam pe unde oi fi :> .

@dsk da , ai dreptate . Dar cred c-am judecat gresit . E ziua lui pentru ca-i trecut de 12 noaptea , cred . :dontknow:

Link to comment

@MrTrue ms frumos :))) ms ms :D doamneee 18 ani :)))) gata sunt major!!! :))))))

La multi ani , sa fii sanatos ! Dar e ziua ta , faci 18 ani si pe lm? :( Sau e bairam pe unde oi fi :> .

nu toti sunt adepti ai petrecerilor !:)

sa ne traiesti miko ! :tiphat:

Link to comment

@MrTrue ms frumos :))) ms ms :D doamneee 18 ani :)))) gata sunt major!!! :))))))

La multi ani!

Esti major... acum logal poti sa faci ce ai facut si inaite :))

si poate sa intre si la parnaie :))

deci ai grija mihai ca daca faci ce faceai si inainte e riscul sa faci puscarie :))

Link to comment

@All ms mult tuturor :D apreciez :"> :D ms ms ms. [scz de OFF cu ziua mea, da-mi downgrade la warn "ca cadou" (fara virgula xD) ]

S-a schimbat regulamentul forumului, trebuie sa treaca 3 luni de la ultimul warn pana la down. :( Apropo, stiti de sistemul de reputatie? Mai bine un minus decat o injuratura. :D

  • Downvote 1
Link to comment
Guest danisieu

La multi ani Mihai uite si inca un om din comunitatea noastra avanseaza in varsta.. Cresteti asa de repede :))

am dat de 2 ori acelasi mesaj..de ce dracu' nu stiu :))

Link to comment

a reusit cineva sa intre cu mai mult de 2 char,de cand a bagat restrictia? :banghead:

nu. dc? pentru ca joymax a pus limita pe Ip de la comp (cei care nu stiu sa nu puna intrebari ca nu explic iar daca vrei sal schimbi zici PA la net) eu ieri am instalat proxxy (era trial 30 day) am pus IP de china am intrat in run->cmd-> ip config /all si aveam Ip respectiv am deschis iar sro am dat sa ma logez si surpriza nu mergea.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...