Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@badfist ti-am lasat comment,iar ca si critica.... cam putini playeri.

ori erau putini la guild war ori nu ai putut tu sa ii incadrezi :) frumos gw anyway :tiphat:

am vrut 8 vs 8 ca noi eram tot guildu online 50/50 si TheLegends erau doar 8 (restu d/c de la fw si nu au intrat)

@ danisieu cateva bil bune (doar glavia a costat 6b)

Link to comment

si.. banuiesc ca cel mai bun preiten al tau era unu de max lvl 101 de 12-13 ani right?

F2F nu il cunosteam dar il stiu de mai bine de 4 ani si mi a imprumutat si el arme si tot felul de chestii cred ca e a 100 oara cand ii imprumut arma dar noah mata blanda zgarie rau egypteni m____i in fine maine imi iau alta:) o sa fac un ulpoad cu poze cu vechea arma si sper cu nou in curand:D

Edited by bad_smile
Link to comment

si.. banuiesc ca cel mai bun preiten al tau era unu de max lvl 101 de 12-13 ani right?

F2F nu il cunosteam dar il stiu de mai bine de 4 ani si mi a imprumutat si el arme si tot felul de chestii cred ca e a 100 oara cand ii imprumut arma dar noah mata blanda zgarie rau egypteni m____i in fine maine imi iau alta:) o sa fac un ulpoad cu poze cu vechea arma si sper cu nou in curand:D

nus toti asa de exemply gm de la guild este egyptean si mie mi a facut glavia +7 + alte iteme egy din guild/uni ++++

Link to comment
Guest LaGGy

ce stiti baieti de restrictia de ip, s-a aplicat si in romania ? din cate am citit pe un forum, e aplicata, dar n-am resursele (3 pc-uri) sa testez.

Link to comment

clar lol. vinzi cu 13-15 b

sa schimb nova sword-ul meu +10 pe un Egy staff +9 ?

nu. daca gasesti cumparator ptr sword la 10b tot atat ai gasi si ptr staff... eu zic sa nu-l dai :)

13-15b? pe ce servere jucati fratilor unde 1b e 1$? pana acum cea mai buna oferta a fost acel nova staff dar nu cred ca voi mai juca sro cu 2 charuri si turci+egipteni sa aiba 10-20

Link to comment

sa schimb nova sword-ul meu +10 pe un Egy staff +9 ?

nu. daca gasesti cumparator ptr sword la 10b tot atat ai gasi si ptr staff... eu zic sa nu-l dai :)

Nu o sa gasesti cumparator.. cel putin la mn pe servar nu gasesc sa dau arcu meu nici cu 3B.. ch e la pamant din toate punctele de vedere pt ca toti chinezi de pe toate servarle au cate un char euro strong in care investesc si de care se foloesc pt a intretine china :) deci cu stafu ai da lovitura 100%:P

Link to comment

Nu o sa gasesti cumparator.. cel putin la mn pe servar nu gasesc sa dau arcu meu nici cu 3B.. ch e la pamant din toate punctele de vedere pt ca toti chinezi de pe toate servarle au cate un char euro strong in care investesc si de care se foloesc pt a intretine china :) deci cu stafu ai da lovitura 100%:P

nu da man nicio lovitura... toti astia care cumpara arme gata facute se asteapta sa le ia mai ieftine... eu cand am primit oferta pe daggere legend +9 300$ am sarit dp scaun :| .. s-a dovedit a fi reala si le-am dat :|

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...