Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@Negru trimite-mi 100$ sa-mi fac setu si fac filme =)))))))

dute tare eu nu donez bani in jocu asta nici pt mn apoi pt tine :))

sa vedem cat o sa rezisti fara sa donezi asa eram si noi la inceput "nu bag bani in jocuri " si acu bagam de mama focului

eu joc pe private zszc water cap 110 full sos 11d :)

ma nu compara un kkt de server ca zszc cu oficialu pe zszc faci lvl 110 in 2 luni ff da? daca vrea joymax sa mai faca inca 1-2mil$ imd il inchide

faza misto este ca nu sunt scamari playeri sa zic asa dar sunt fake gm care sunt mai rai ca scamari...

Link to comment

iuliane... eu am incercat zszc... e frumos de jucat... oricum am facut lvl 1-105(max) FF in mai putin de 1 luna :)) mi-a luat 2 zile sa fac de la 98 la 105 FF! ... sa te faci full sos e ff greu ca stiu ca si varamiu joaca pe privat si se chinuia o gramada.... ah si nu zice man ca e cacat de sv ca se supara oamenii ^^ :D (zic asta ca si eu m-as supara daca ar zice unu asa XD ) <3 <3

Link to comment

iuliane... eu am incercat zszc... e frumos de jucat... oricum am facut lvl 1-105(max) FF in mai putin de 1 luna :)) mi-a luat 2 zile sa fac de la 98 la 105 FF! ... sa te faci full sos e ff greu ca stiu ca si varamiu joaca pe privat si se chinuia o gramada.... ah si nu zice man ca e cacat de sv ca se supara oamenii ^^ :D (zic asta ca si eu m-as supara daca ar zice unu asa XD ) <3 <3

Uite un vid cu charul 4fun :D AICI

Link to comment

e frumos zszc si da aveti si dreptate ca joymax poate sal inchida si restu dar eu unu am o mare problema cu jocu asta :RABDAREA si nu am deloc asa

Si nu ca vreau sa ma laud dar ma descurc destul de bn pe srv asta oricum in caz ca se inchide ma duc cu cineva pe zeus care ma asteapta de mult si bine

PS:tempest asteapta pana iti dau aia 100$ mult si bine =))

Link to comment

sa vedem cat o sa rezisti fara sa donezi asa eram si noi la inceput "nu bag bani in jocuri " si acu bagam de mama focului

Eu cred ca am mai mult de 1 an jumate de cand nu am mai bagat bani deloc .. nici macar pentru bot ...si inaite cand "bagam" erau doar bani de bot 22 lei o data la 2 luni :tiphat:

Link to comment

nici eu nu am bagat bani de mult =)))))) ... sa mor daca strangeam banii care i-am bagat in joc de 4 ani...imi luam Logan nou.... =))

si ce faceai cu el ? tinand cont ca iti e lene sa te apuci de scoala de soferi...:))

intra pe Templar023 si nu mai face pvp cu Al_Paccino, deaia ai ajuns sa te gandesti la logan... ca ai facut iar pvp cu el :))

Link to comment

<- xDDDD

HAHA! asaaa

e LA ;) warriori mai prosti decat cei pe LA immortality nu exista;)

cu banii pe care ii dai pe immo LA iti iei naiba HA si Robe son normal +9 si sunt mai bune ;)

LA e bun pt cleric sa tankeze.... si la pvp sa stai cleric 80% din timp cum sta KaraBnn de la noi de pe server, nu e chiar frumos ;)

si cu setul ala sigur ii dau cu Templar023 in jur de 65k crit pe prick :)

Link to comment

<- xDDDD

HAHA! asaaa

e LA ;) warriori mai prosti decat cei pe LA immortality nu exista;)

cu banii pe care ii dai pe immo LA iti iei naiba HA si Robe son normal +9 si sunt mai bune ;)

LA e bun pt cleric sa tankeze.... si la pvp sa stai cleric 80% din timp cum sta KaraBnn de la noi de pe server, nu e chiar frumos ;)

si cu setul ala sigur ii dau cu Templar023 in jur de 65k crit pe prick :)

65k? pe LA? u kidding :D mai mult de 70k...
Link to comment

<- xDDDD

HAHA! asaaa

e LA ;) warriori mai prosti decat cei pe LA immortality nu exista;)

cu banii pe care ii dai pe immo LA iti iei naiba HA si Robe son normal +9 si sunt mai bune ;)

LA e bun pt cleric sa tankeze.... si la pvp sa stai cleric 80% din timp cum sta KaraBnn de la noi de pe server, nu e chiar frumos ;)

si cu setul ala sigur ii dau cu Templar023 in jur de 65k crit pe prick :)

65k? pe LA? u kidding :D mai mult de 70k...

adevarat,..... dadeam eu cu daggers son+10 crit pe miss_helen_ 70k :) u cu power+10 dai mai bine de 72k

Link to comment

Sal are cineva idee cam cat ar costa un roque cleric lvl 103FF si un bard wizz lvl 103FF ,in bani reali asa ca idee

asa ca idee, cata minte au unii oameni? in IQ real asa ca idee

nu esti nu in masura sa constati cat IQ au uni oameni ,asa ca idee.Am intrebat frumos daca nu stii,mai bine taci

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...