Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Edit, Scuze pentru dublu post:(

aveti vreo ideie pe ce pagina ii lista cu Talismane pentru fiecare Quest??

mi se pare mie sau Talismanele de 10D si 11D nu sunt transferabile??

ma face sa cred asta faptul ca nu am gasit nici unul dintre ele la vanzare

Edited by Florin_LOVE
Link to comment

ori eu sunt tampit, or chiar nu vad rostul de a spager o arma de 11D care iti va da Elixir de 12D

deoarece deocamdata nu poti folosi elixir 12D.....

explicatimi va rog cum sta treaba

Deci da,esti tampit :))).

Si sa iti zic de ce :).sa nu te plangi la sefu' sami taie din salariu ca deja a facuto Boc si trupa.

Poti folosi un advance pe o arma cu acelasi degre.sau un advance mai mare-n Degree.

Ca prin urmare.eu daca am son staff si dau +10 fara adv.cumpar un dagger cross ceva.+5 aranjat.dau 500 600m iau grade B si lipesc cu "Picatura" pe son staff.

Sper ca ai inteles.

Link to comment

duh. daca citesti.. ca sa citesti iti trebuie engleza florin.. daca citesti vei vedea toate elixirele astea speciale le poti folosii la Degree care deja este specificat de exemplu d12 dar le poti folosii si la degree cu 1 mai mic in cazul acesta d11

de asemenea cand spargi o arma de un degree iti va da un elixir cu 1 degree peste degreul armei sparte exemplu : spargem o arma de d9 iti da un elixir de d10.. pe care il poti folosii si pe d9 si pe d10.

aceste lucruri le stiam:D

dar nu stiam faptul ca elixiru il pot folosi si la alt D decat cel care ii

Link to comment
Guest taranuldelatara

Good bye N3vermore dupa aproape 2 ani.

Welcome EviL_BunnY -> http://img845.imageshack.us/i/sro2011033020100841.jpg/

http://img35.imageshack.us/i/sro2011033023225089.jpg/

arata frumos charul . sa-l folosesti sanatos :D ce ciuda imi faci , ala e avatarul meu preferat :D

am o intrebare : in afara de `clasicul` mod cu talismanele , de a face rost de un sun de d9 , mai este vreun quest? am auzit un zvon si nu stiu daca sa-l cred.

Link to comment

arata frumos charul . sa-l folosesti sanatos :D ce ciuda imi faci , ala e avatarul meu preferat :D

am o intrebare : in afara de `clasicul` mod cu talismanele , de a face rost de un sun de d9 , mai este vreun quest? am auzit un zvon si nu stiu daca sa-l cred.

da inca 2

1. Il cumperi

2. Joci la PoP_Shit_Machine

Link to comment

salut.

Am si eu nevoie de ajutor ,.... am si eu un xbow/bard de lv 45 si am decis sa dau jos bard si sa bag cleric , am luat questul tr sa culeg 490 de cursed head , intreabarea mea este ware cati bani imi va lua sa dau bard-ul jos???? ca sa stiu daca am bani sa ma apuc sau nu.

Ms anticipat

Link to comment

salut.

Am si eu nevoie de ajutor ,.... am si eu un xbow/bard de lv 45 si am decis sa dau jos bard si sa bag cleric , am luat questul tr sa culeg 490 de cursed head , intreabarea mea este ware cati bani imi va lua sa dau bard-ul jos???? ca sa stiu daca am bani sa ma apuc sau nu.

Ms anticipat

pana in 10mil:-?

Link to comment

Da camn uratica grafica fata de alte trailere ,asta e urat

Fata de alte trailere ale cui? Grafica prezentate imi pare a avea un nivel superior al celei din Silkroad-ul actual. Cu toate ca acest clip e doar o farsa, daca s-ar materializa un Silkroad 2 cu o asemenea grafica, ar fi grozav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...