Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Da..incepator de 2 ani 8-| ..

Si .. am zis sa NE mutam,adica toti de pe aici ... nu doar eu si cu tine :-\ ...

Ma rog,nu se poate asta e... :)

pai nu m-am referit doar la mine ca nu sunt singurul full nova de pe acest forum. de fapt majoritatea de aici sunt 101+ cu super seturi,arme si alte cele :)

Link to comment

he he in sfarsit :P

http://img141.imageshack.us/i/sro2011022415032209.jpg/

Sunt al 2-lea cu bow de pe Hercules

GZZZZZZZ ptr bow .... nu mai spune "in sfarsit" .. de cand mi-ai zis u sa intru la 1* singur numai asa am intrat si nici acum nu am dropat niciun talisman :| intru zilnic de 2-3 ori :| eu am ghinion la absolut orice in joc....

Link to comment

GZZZZZZZ ptr bow .... nu mai spune "in sfarsit" .. de cand mi-ai zis u sa intru la 1* singur numai asa am intrat si nici acum nu am dropat niciun talisman :| intru zilnic de 2-3 ori :| eu am ghinion la absolut orice in joc....

esti la fel k si un prieten de al meu :))) de acum 2 saptamani am vb sa ne ajutam..si sa ne dam dublurile..

de atunci eu am dropat un serene 2 comander 2 harpe si un evil heart iar el nimik :))) si noi ne ajutam :))

si daca zici k ai intrat de cand ti-am zis eu inseaman k ai decat maxim 8-9 intratri :) (un alt prieten aseara a luat un serene un large tong si un broken key si azi un hook hand ) dar nu mai luase de 2-3 zile nimik si el intra de cate 10-11 ori pe zi cu key

Link to comment

Oare o fi cu level cap increase? :-?

Nu, doar o "reorganizare" a sistemului de job. Mai exact.. vor fi puse niste skill-uri pentru Thiefi/Hunteri (Traderii vor fi desfintati), toate transporturile de marfa (inclusiv cele pe silk) vor fi desfiintate etc.. ma rog,

un film despre chestia asta (pentru cei care nu l-au vazut deja).
Link to comment

Nu, doar o "reorganizare" a sistemului de job. Mai exact.. vor fi puse niste skill-uri pentru Thiefi/Hunteri (Traderii vor fi desfintati), toate transporturile de marfa (inclusiv cele pe silk) vor fi desfiintate etc.. ma rog,

un film despre chestia asta (pentru cei care nu l-au vazut deja).

Cand stau sa citesc modificarile, suna foarte aiurea. Dispare acel triangular conflict, sa inteleg. Astfel, logic gandind, nu ar mai avea nici hunterii si thiefii rost in joc. Hunterii pe cine mai apara de atacurile thiefilor? :))

Link to comment

Cand stau sa citesc modificarile, suna foarte aiurea. Dispare acel triangular conflict, sa inteleg. Astfel, logic gandind, nu ar mai avea nici hunterii si thiefii rost in joc. Hunterii pe cine mai apara de atacurile thiefilor? :))

Din cate am inteles, ambii (thiefi/hunteri) pot transporta marfa in noul sistem, iar totul o sa se bazeze mai mult pe quest-uri. Din cate am vazut, vei putea produce si niste iteme cu ajutorul job-ului, deci probabil ar fi mai atractiv si pentru simplul fapt ca iti poti produce iteme ( acum na.. depinde si ce iteme..:)) )

PS: In legatura cu pet-urile de transport, ele nu se vor mai putea cumpara, dar pot fi folosite din skill-urile fiecarui job.

Link to comment

Buna seara! Am un wizard/bard de lv 39 si ma intreb daca as rezista singur ka FGW de o stea ? Colectia de cate ori o pot face si daca o fac sa zicem de 3 ori de fiecare data pot alege alt dagree pentru reward ? sau asta depinde de level?

Te duci in 35-50 (grade 1) cu noise, pana la primul Treasure box, si il spargi, daca iti cade ceva bine, daca nu, mergi iar peste 5 ore. Asa fac eu, deoarece nu pot omori singur Unique-ul din Camp 1 (urmatorul treasure box fiind dupa camp2).

uite un LINK unde poti vedea de ce talismane ai nevoie 5-6-7-8-9-10-11d.

Link to comment

Da ,nu am timp sa citesc 10pagini am intrebat frumos

puteai sa citesti postu meu unde am postat

da stiu practic dispare Trader-ul (jobul) si ori cum e misto la inceput ai ca pet de transport magar =)) se pare ca se prelungeste cu 6 luni pe putin cap 120 daca nu si mai bine eu cred ca o sa bage cap 120 o data cu Isro 2 pe care o sal lanseze la jumatatea anului sau in noembrie-decembrie 2011

Link to comment

iar am fost in fgw... iar nu am luat nimic :| bah frate... de la ce slbz e? e de la IP? e de la account? o fi bug ?:| in cacat... merg ff des si niciodata nu iau nimic :| 1* singur... si nu omor sirena... ca mi-e scarba si nici cand ma duceam in 2* nu luam nimic.. si tot ff des mergeam.. si altii care merg si ei de 10 ori au toate talismanele:| asa sunt 2 de pe serveru meu :| au intart si ei 3 zile si au legend weapons fara sa cumpere talismane

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...