Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Fraza cu"Please dont use bots" a devenit deja penibila in iSro:|..si aia ce vor sa spun prin asta..ca ei au facut 110 hand grind?:|..hai sa fim serioshi frt..botul e o parte din isro..nu mai faci nimic fara el...aia cu:"Dont use bot" era valabila pana la cap 80..dupaia s-a terminat totul:)

Link to comment
Guest bubu123

salutare o intrebare . premium silk , cum se poate acumpara am inteles ca nu mai cu premium silk poti cumpara inteme din Mall ca sa poti vinde la stall

ce tr. facut ca sa pot obtine premium silk... ms mult

Link to comment

da prin Paysafecard dar nu garantez ca o sa gasesti centre care sa vanda

Odat? am avut nevoie si eu de in Paysafecard si nu ?tiam de unde sa cump?r si am c?utat pe Google si am g?sit un site special unde scriai in ce ora? stai si iti arat? pe harta unde sunt centre/ magazine de unde po?i lua. Si am fost la cel mai apropiat de mine si am luat. Dar sa nu ma întrebi ce site era ca chiar numai stiu. :)

Link to comment

Odat? am avut nevoie si eu de in Paysafecard si nu ?tiam de unde sa cump?r si am c?utat pe Google si am g?sit un site special unde scriai in ce ora? stai si iti arat? pe harta unde sunt centre/ magazine de unde po?i lua. Si am fost la cel mai apropiat de mine si am luat. Dar sa nu ma întrebi ce site era ca chiar numai stiu. :)

Asta e site-ul, e in stanga chestia aia cu "Gaseste magazine"

http://www.paysafecard.com/ro/

Link to comment

Salutare,felicitari pentru toti ce au avut reusine,deidara raman uimit de cea ce poti.Foarte frumos.tot respectul pentru toti.

O intrebare am...m-as apuca din nou de silkroad,avand in vedere ca e cam mare plcitiseala fara :)).farmeaza cineva?:x :D...daca ma-ti putea ajuta.

Multumesc! Pm me va rog,sau reply

:tiphat:

Link to comment

Salutare,felicitari pentru toti ce au avut reusine,deidara raman uimit de cea ce poti.Foarte frumos.tot respectul pentru toti.

O intrebare am...m-as apuca din nou de silkroad,avand in vedere ca e cam mare plcitiseala fara :)).farmeaza cineva?:x :D...daca ma-ti putea ajuta.

Multumesc! Pm me va rog,sau reply

:tiphat:

iti dau eu rogue bard lv 60 cu 400k sp... bagi doar crossbow skills si bard si farmezi la 105 ca merge frumos ca rogue bard 100k sp+ pe zi,dar asta cu o conditie... nu primesti SA.

asta nu pt ca am de gand sa iti iau contul vreodata....ci pt ca stiu ca am vb cu fratele tau care e mult mai mic decat tine si i-am zis ca nu il ajut in sro din cauza ta ,ca te-am ajutat atunci cu eXoDeR si acum characterul cu numele meu a ajuns la turci, iar u ai ramas cu buza umflata.

"asa e el,segiu nu se va schimba niciodata" -- asta a zis george.

daca iti convine stii cum sa ma gasesti :)

Link to comment
Guest SuNnY1993

Vroiam sa va intreb mi-am laut devi spirit pot sa ii dau gradaute sau ceva de genu astept raspuns si Badfish esti din galati ?? daca esti da pm cu id tau^^ ca intre galateni:))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...