Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

guildul este respectat pe rome? ma copil dc vorbesti fara sa stii... ia intra tu pe fiecare server si sa imi spui mie cum vrei tu daca nu exista revolution guild pe orice server ! oamenii au vrut sa aiba unul si pe serverul lor.care e problema ta? daca nu il faceau ei il faceau altii si tot aparea revolution guild si pe azteca :))

btw,guildul a fost foarte tare la vremea lui.acum toti sunt goldboti asa ca Sleya :)) doar numele si characterele au mai ramas de el... ca activitate 0 except fw

slabe sanse :) baietii stiu sa faca treaba buna cu euro partys

ma...tin sa te contrazic....aici copil esti tu...._R3volutioN_ exista pe rome aproape de la lansarea serverului....si da....si noi am copiat numele...probabil am fost primii...numele a venit de la o guilda legit de pe jsro

da....am fost tari la vremea noastra...cand inca mai era fun acest joc....tu o sa ai dreptul sa comentezi ceva despre _R3volutioN_ cand o sa ajungi si tu lvl 90-100 legit (by hand....no bot ). ne cerem scuze ca acum cand jocul este dat dracu si iti petreci toata ziua sa strangi coins si mai stiu eu ce cacaturi sa iti iei seturi legendary si alte porcarii,no nu mai suntem activi,ne pare rau dar pur si simplu jocul nu ne mai atrage...cu toate ca majoritatea dintre noi avem goldul necesar sa ne cumparam seturi legend si arme deasemenea,dar ce rost are?noi am fost tari cu o arma simpla+7 impotriva unora cu sun la vremea noastra...crezi ca ar fi greu sa umilim lumea cu seturi legend si arme grade A +10 son?.atata timp cat jocul este de cacat o sa fim "goldboti" cum ne-ai numit tu....si ne vedem de viata personala....cea reala....

:tiphat:

Link to comment

ma...tin sa te contrazic....aici copil esti tu...._R3volutioN_ exista pe rome aproape de la lansarea serverului....si da....si noi am copiat numele...probabil am fost primii...numele a venit de la o guilda legit de pe jsro

da....am fost tari la vremea noastra...cand inca mai era fun acest joc....tu o sa ai dreptul sa comentezi ceva despre _R3volutioN_ cand o sa ajungi si tu lvl 90-100 legit (by hand....no bot ). ne cerem scuze ca acum cand jocul este dat dracu si iti petreci toata ziua sa strangi coins si mai stiu eu ce cacaturi sa iti iei seturi legendary si alte porcarii,no nu mai suntem activi,ne pare rau dar pur si simplu jocul nu ne mai atrage...cu toate ca majoritatea dintre noi avem goldul necesar sa ne cumparam seturi legend si arme deasemenea,dar ce rost are?noi am fost tari cu o arma simpla+7 impotriva unora cu sun la vremea noastra...crezi ca ar fi greu sa umilim lumea cu seturi legend si arme grade A +10 son?.atata timp cat jocul este de cacat o sa fim "goldboti" cum ne-ai numit tu....si ne vedem de viata personala....cea reala....

:tiphat:

man eu iti dau dreptate... si eu sunt goldbot la ora actuala si nu vad nimic rau in chestia asta.e vina celor de la joymax ca aproape toata lumea a ajuns sa boteze 24/7 nu a noastra. nu am spus ca r3v e guild de goldboti si restul guildelor de pe rome sunt active.toti sunt niste goldboti cu investitii mai mici sau mai mari de $ in joc.

ceea ce voiam sa zic de fapt e ca pun pariu ca pe primul server de iSro (nu stiu care e ala din pacate) a existat un guild "revolution" nu conteaza ca e scris cu _ sau 3 sau alte cacaturi de genul. revolution e un nume prea comun pe plan global ca sa ceara cineva drepturi de autor pe el :) exista si mai multe formatii muzicale care au o melodie numita revolution si aceste melodii nu au legatura intre ele exceptand intelesul titlului :P

nu inteleg dc ai considerat ca ceea ce am zis despre r3v a fost ca un atac din partea mea asupra guildei in care esti tu:P mi s-a parut foarte deplasat comentariul lui kevin pt ca joaca si el pe rome.... si gata crede ca tot ce e la noi pe srv e original.

Link to comment

baieti..daca te apuci sa farmezi singur de la un anumit lvl un nr considerabil de sp-uri ai vreo sansa sa reusesti?..de ex sa fi lvl 52 FF si sa incepi farmul cu gap 9?..vorbesc de rogue,wizard sau nuker

Ca european, sa farmezi singur cu gap 9 mi se pare ceva imposibil. Mai ales cu un wizard, aia e sinucidere curata daca n-ai cine stie ce set. La level 67 cu set FB +3 / +4 si gap 0 mi-o luam de nu ma vedeam de la Karra, asta ca idee doar. :D

Link to comment

Ca european, sa farmezi singur cu gap 9 mi se pare ceva imposibil. Mai ales cu un wizard, aia e sinucidere curata daca n-ai cine stie ce set. La level 67 cu set FB +3 / +4 si gap 0 mi-o luam de nu ma vedeam de la Karra, asta ca idee doar. :D

ms de raspuns :tiphat: ..eu am avut wizard de 81 gap9...am farmat ~200ksp cu el..da nu bateam singur..ma ajuta cnv..si nu stiam cum e sa farmezi de unul singur

Link to comment

man eu iti dau dreptate... si eu sunt goldbot la ora actuala si nu vad nimic rau in chestia asta.e vina celor de la joymax ca aproape toata lumea a ajuns sa boteze 24/7 nu a noastra. nu am spus ca r3v e guild de goldboti si restul guildelor de pe rome sunt active.toti sunt niste goldboti cu investitii mai mici sau mai mari de $ in joc.

ceea ce voiam sa zic de fapt e ca pun pariu ca pe primul server de iSro (nu stiu care e ala din pacate) a existat un guild "revolution" nu conteaza ca e scris cu _ sau 3 sau alte cacaturi de genul. revolution e un nume prea comun pe plan global ca sa ceara cineva drepturi de autor pe el :) exista si mai multe formatii muzicale care au o melodie numita revolution si aceste melodii nu au legatura intre ele exceptand intelesul titlului :P

nu inteleg dc ai considerat ca ceea ce am zis despre r3v a fost ca un atac din partea mea asupra guildei in care esti tu:P mi s-a parut foarte deplasat comentariul lui kevin pt ca joaca si el pe rome.... si gata crede ca tot ce e la noi pe srv e original.

si eu sunt gold bot :)) si e fain.. dar eu is gold bot banned intr-un fell ca nu vreau sa intru in isro nici macar sa imi iau daggerele.. botu ill platesc la kevin ca nu se poate :)) dar asta e.. cine stie poate candva cheful de joc va revenii^^

Link to comment
Guest Dr.Dragos

Salutari la toata lumea , as vrea sa imi incep un caracter nou ( nu conteaza serverul , daca sunt ceva romani pe el ) si as avea nevoie de ajutor la farm .

Daca incepeti un caracter nou si nu va deranjeaza un om in plus datimi un PM :)

MS

Link to comment

99% din bower KB spam .. si eu la-m pus sa se face blader :)) si dovada e ca ii place..

:)) va rog eu incetati cu chestiile astea cu bower 99% KB :)) ce sa zic de un warrior care in 80% din skiluri folosite la pvp are kb si un blader care te dispera pur si simpu cu acele 2 skiluri de KD si nukeru S/S de asemenea..

Eu cand fac pvp cu warrior dc nu bag fire walu ma duce in spate dintr-un capat al harti in celalalt ..fi serios bower FTW (pt cine stie sa joace nu pt noobi care stiu decat 2 skiluri KB 5 si KB 6)

Link to comment

agreed.. dar la warrior dai kb fara sa vrei.. 80% din skills de la warrior contin kb sau stun.. deci

dc Sprint assault si shield crush le dai fara sa vre eu i ma las de sro ..cu dare devil te inteleg dar celelalte 2 mentionate nu cred ..si culmea sunt folosite in exces .. dar bun ala e warrior are voie sa dea kb boweru interzis ...

Pana la urma un caracter are voie sa foloseasca tot ce tine de skilurile sale pt a termina un pvp in favoarea sa ..deci incetati cu critici asupra lor :))

EDIT: scuze de duble post dar se blocase pagina

Link to comment

si eu sunt gold bot :)) si e fain.. dar eu is gold bot banned intr-un fell ca nu vreau sa intru in isro nici macar sa imi iau daggerele.. botu ill platesc la kevin ca nu se poate :)) dar asta e.. cine stie poate candva cheful de joc va revenii^^

atata minti ca te crezi si tu pe tine, daggers sunt deja pe char de cateva zile noobule, bine ca am eu grija de curva ta, altfel ar fi ajuns pe aradului la noi in timisoara

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...