Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

salut....rog pe toti care joaca pe AZTECA sa ni-se alature in guild cu noi....numai romani,activi ....suntem in uniune ci insanity si royal etc...daca va doriti sa veniti pm _Fabulous_ sau ROMANIA ...ne vom apropia toti in lv si face party 24/7 ;) numele guildei _RevolutioN_ (lv 5)

Ms anticipat !!! Va asteptam :)

Link to comment

adevaru e ca arcasul e cam plictisitor sa nu imi spui ca nu e asa pama la D11 am fost arcas:)

frate vreau sa zic ca bat mai tot ce misca...exclus coin set +10 and shit....si sincer nu ma plictisesc deloc...pot sa evit orice daredevil and stuff like that...eu am fost de la d1 la d11 arcas si nu ma schimb neam.

Link to comment

nu faceai fata la pvp? cu bower? sa fim seriosi!

@ tao .. si daca blader nu e plictisitor eu iti dau id+pw+ sa de la charu meu..

frate vreau sa zic ca bat mai tot ce misca...exclus coin set +10 and shit....si sincer nu ma plictisesc deloc...pot sa evit orice daredevil and stuff like that...eu am fost de la d1 la d11 arcas si nu ma schimb neam.

99% din bower KB spam .. si eu la-m pus sa se face blader :)) si dovada e ca ii place..

Link to comment

primul blade Grade a pe serverul Aege http://img340.imageshack.us/i/sro2011011923380868.jpg/

WreckingCrew :) am vazut un video foarte foarte frumos si bine realizat :)

Daca GM o zis try +7 poate se implica si el acolo :))

salut....rog pe toti care joaca pe AZTECA sa ni-se alature in guild cu noi....numai romani,activi ....suntem in uniune ci insanity si royal etc...daca va doriti sa veniti pm _Fabulous_ sau ROMANIA ...ne vom apropia toti in lv si face party 24/7 ;) numele guildei _RevolutioN_ (lv 5)

Ms anticipat !!! Va asteptam :)

_RevolutioN_... Pure fail... Guildul este respecatat pe rome si romanii au copiat'o sau pura intamplare .

99% din bower KB spam .. si eu la-m pus sa se face blader :)) si dovada e ca ii place..

koila ftw :tiphat:

Link to comment

salut....rog pe toti care joaca pe AZTECA sa ni-se alature in guild cu noi....numai romani,activi ....suntem in uniune ci insanity si royal etc...daca va doriti sa veniti pm _Fabulous_ sau ROMANIA ...ne vom apropia toti in lv si face party 24/7 ;) numele guildei _RevolutioN_ (lv 5)

Ms anticipat !!! Va asteptam :)

multumesc in numele tuturor din guilda mea pentru simplul fapt ca ne sunteti fani si ne-ati copiat numele :D ....de fapt....trebuia scris _R3volutioN_ :tiphat: dar na....e mai greu cu romanii :)

NEOOOOOOOOOOOOOOO wazza' bro ?:D ....BOWER FTW .... firar mama lor de euro chars sa fie :)) le urasc !!! tot Sleya a ramas iubirea vietii mele :D .....se face ea mare....sa vezi ce le rup curu la euro si fara kb spam....un adevarat bower foloseste kb doar cand are la hp mai putin de 50%...parerea mea.....cel putin mie asa mi-a placut sa joc

:tiphat:

Link to comment

_RevolutioN_... Pure fail... Guildul este respecatat pe rome si romanii au copiat'o sau pura intamplare .

guildul este respectat pe rome? ma copil dc vorbesti fara sa stii... ia intra tu pe fiecare server si sa imi spui mie cum vrei tu daca nu exista revolution guild pe orice server ! oamenii au vrut sa aiba unul si pe serverul lor.care e problema ta? daca nu il faceau ei il faceau altii si tot aparea revolution guild si pe azteca :))

btw,guildul a fost foarte tare la vremea lui.acum toti sunt goldboti asa ca Sleya :)) doar numele si characterele au mai ramas de el... ca activitate 0 except fw

cei caresunteti pe azteca rupetile curu la Avalon :)) ca sunt cei care au fot pe venus :))

slabe sanse :) baietii stiu sa faca treaba buna cu euro partys

Link to comment

Haide-ti pe Hera ,avem guild fain.... Si daca mai sunteti si din Sibiu e si mai bine , poate ne intalnim la o bere si un gratar ... :)

De 2 zile m-am acucat si eu de strans coinuri .. deja am vreo 50 . Recunosc ca am mai si cumparat ...

Link to comment

Salut trupa. :D

Am revenit si eu pe forum si probabil in silkroad.Am vazut ca multe s-au schimbat gen stall network si pvp'u .Probabil ca si altele. Vroiam sa intreb daca joaca cineva pe Eldorado si care este faza ca la unele SON mai scrie si Power -parca am vazut- sau ceva de genul.

Faza e ca tocmai ai vazut un son "rar" (care se obtine realizand intreaga colectie de talismane de la 11d). Ca sa mergi in forgotten world (locul de unde poti obtine cu greu talismanele) trebuie sa ai dimensional hole, care sau le cumperi de la staleri, sau spargand dimension pillar (pietrele alea rosii care apar batand la mobi).

Succes la talismane :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...