Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

pentru un 5% nu mor, sincer....de aia si folosesc angel wings+black angel hat xD

curand full immortality robe set =) fara gold coins ca nu sunt orice german sa`mi pierd viata cu alea

vezi ca 5% din 400 inseamna destul de mult :P 20 att rating inseamna destul de mult ^^

immo set normal e mai slab decat nova normal :P

Link to comment

tu faci pvp 24/7 cu scutul ca si wizard, asa-i? cu scut pot tanka si eu orice, in afara de crit de la dare devil....ce minte inteligenta ai, poti purta cumva staff+shield in acelasi timp si vrei sa ne impartasesti cunostintele tale?

o.O Eu vorbeam cu mihai cand facea pvp si rupea tastatura'n 2... Castiga pvp.. E non-lifer dala... Castiga orice

Link to comment

daca compari doar primele stats si nu compari si reinforce....nu te mai uita la asa ceva, te rog eu mult

prietene...pe unde am citit eu, am vazut ca reinforce are legatura cu durability ,iar attack rating cu attack power... crit e separat.

deci... u fa filmulete acolo cu turci boweri spammeri idioti..crede-te bun si fugi la somn !

sincer,parerea mea despre acel video al tau,decat sa faci un asemenea cacat doar de dragul de a face mai bn stai in banca ta >.>

Link to comment

prietene...pe unde am citit eu, am vazut ca reinforce are legatura cu durability ,iar attack rating cu attack power... crit e separat.

deci... u fa filmulete acolo cu turci boweri spammeri idioti..crede-te bun si fugi la somn !

sincer,parerea mea despre acel video al tau,decat sa faci un asemenea cacat doar de dragul de a face mai bn stai in banca ta >.>

cand vei fi in stare sa faci un video, te rog lasa un reply+quote la acest mesaj. kthxbai

Link to comment

am o problema ...cand deschid silkul imi arata server inspection...netul merge torrentu merge silku nici mort l-am dezinstalat si acum reinstalat nici macar nu isi face update-ul care e problema ..portul nu poate fi blocat dc merge torentu...aseara mergea perfect :angry1: :angry1: :angry1:

gata merge :nanana: :bananadance2: :nanana:

Edited by bad_smile
Link to comment

prietene...pe unde am citit eu, am vazut ca reinforce are legatura cu durability ,iar attack rating cu attack power... crit e separat.

deci... u fa filmulete acolo cu turci boweri spammeri idioti..crede-te bun si fugi la somn !

sincer,parerea mea despre acel video al tau,decat sa faci un asemenea cacat doar de dragul de a face mai bn stai in banca ta >.>

reinforce nu are nici o legatura cu durabilty. reinforce pe items = def mai mare , reinf pe arme = dmg mai mare

atack rating = imbunatateste rata de atack (adica 1290-1310 de ex., aia e rata de atack.. )

Link to comment

reinforce nu are nici o legatura cu durabilty. reinforce pe items = def mai mare , reinf pe arme = dmg mai mare

atack rating = imbunatateste rata de atack (adica 1290-1310 de ex., aia e rata de atack.. )

Salut la toti , fain forum ....

Lamuriti-ma si pe mine parry rate ce face ? scade posibilitatea de a lua criticale?

Si parca am observat ca cu cat ai reinf mai mare cu atat dai cel mai constant cu dmg cel mai mare.

Dar de asemenea poti da cu acelasi dmg si daca ai reinf mic ,cu diferenta ca dmg ala mare il prinzi mai rar.

Poate sa mai disutat asta pe forumul asta , am vrut sa il citesc de la cap (pt ca sunt de noapte la servici) dar is prea multe posturi :)

Link to comment

reinforce nu are nici o legatura cu durabilty. reinforce pe items = def mai mare , reinf pe arme = dmg mai mare

atack rating = imbunatateste rata de atack (adica 1290-1310 de ex., aia e rata de atack.. )

aha... eu citisem pe mmosite ca reinf are treaba cu durability...nu stiu sa iti spun exact ca asta a fost de mult si nu m-a interesat

Aha si de unde 425 arena ?

dupa arena stallurile sunt full,eu cumparam 100-300 pe zi :) din stalluri

Link to comment

Salut la toti , fain forum ....

Lamuriti-ma si pe mine parry rate ce face ? scade posibilitatea de a lua criticale?

Si parca am observat ca cu cat ai reinf mai mare cu atat dai cel mai constant cu dmg cel mai mare.

Dar de asemenea poti da cu acelasi dmg si daca ai reinf mic ,cu diferenta ca dmg ala mare il prinzi mai rar.

Poate sa mai disutat asta pe forumul asta , am vrut sa il citesc de la cap (pt ca sunt de noapte la servici) dar is prea multe posturi :)

parry rate = foarte foarte important, cu cat ai parry rate mai mare cu atat iei dmg mai mic..

de ex : parry rate 30 dmg = 800

parry rate 40 dmg = 700

(am dat un exemplu relativ , nu stiu sa va spun care sunt relatiile adevarate intre parry rate si dmg )

Link to comment

clienteless cu 1 bot :P

Ca sa faci 425 de arena coins trebuie sa castigi arena match cu 85 de caractere.

Mi se pare cam "imposibil" de realizat.

Ca sa nu mai punem la socoteala faptul ca mai mult de jumatate din caractere vor pierde meciul, asta reducand numarul de arena coins.

Link to comment

Ca sa faci 425 de arena coins trebuie sa castigi arena match cu 85 de caractere.

Mi se pare cam "imposibil" de realizat.

Ca sa nu mai punem la socoteala faptul ca mai mult de jumatate din caractere vor pierde meciul, asta reducand numarul de arena coins.

le-a facut in 4 zile.

asa ti se pare mai posibil putin ?

@kidule parry ratio nu actioneaza asupra phy/mag def cum actioneaza att rating la phy/mag attack ?

Link to comment

Mi se pare mai greu treaba cu facutu charelor 20 decat sa le loghezi si sa le bagi la arena :))

te duci cu main charul si le iei x y z de la ce moobs vrei tu...si pui characterele la solo boting :P si o sa iti ia o zi...maxim 2 :) dar deh...cand te bagi la legend set daca nu vrei sa arunci banii cum am facut eu cu primul meu set o sa ai rabdare 2 zile sa faca 20...si dupaia doar le loghezi :) si cu multa rabdare termini si legend set gratis :)

@badfist stiu sigur ca merge...ca mi-au mai spus si alti prieteni de pe rome ca merge. tu mi-ai dat mai multe detalii decat ei dar nu esti primul care mi-a spus despre smecheria asta xD (ms mult)

139k sp in ultimele 24h :) daca as face atatea zilnic as mai farma o vreme :) dar in general fac "doar" 110k :))

Link to comment
Guest SuNnY1993

Am un glavier de 47 pe Mena.... ma intereseaza e bun la pvp la lvl mare 101+?? ca ma chinui cu el tare mult creste greu de tot....sa stiu daca se merita!

Link to comment

Bravo tata.

Vad ca la 11d ai schimbat de pe arc.Felicitari pt blade si rupe la ei!

m-am schimbat ca nu faceam fata la pvp e mai funny pe blade salutari si hai inapoi pe server

mi se pare cunoscut numele caracterului inca de pe vremea cand jucam pe Aege, esti cumva acelasi owner sau ai cumparat charul?

acelasi de 6 ani^^ ce nume aveai la caracter?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...