Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

ehhh...sa vezi si sa nu crezi :)) uite ca au existat 2 Yan pe server,tot respectul pentru amandoi...2 oameni cu mare caracter...dar in perioade diferite....tu te referi probabil la Yan aka Ks_Larox...

eu ma refer la Yan(francezul)...guild masterul FRT(French Team)...cel de pe vremea in care Reborn si Ressurection inca domneau pe server...ca sa iti ofer un mica lectie de istorie,FRT au fost cei care au dat jos Reborn si Ressurection din fortareata dupa luni si luni de dominatie :)) si din care pot spune mandru ca am facut si eu parte pe vremea aceea.Pe vremea aceea exista o regula in uniune(formata din Reborn,Ressurection,FRT,_R3volutioN_ si nu mai tin minte restul guildelor) ...aceea ca membrii uniunii sa nu se atace intre ei la job...Ressurection au incalcat-o...FRT + _R3volutioN_ au parasit uniunea....si intr-o saptamana le-am luat FW :)

frumoase timpuri...cand FRT organiza trade runs si dadea globale cu plecarea,ruta si destinatia :) job war in dead ravine care dura cateva ore .....dar ce sa stiti voi...erati mici pe vremea aia :D unii nici macar nu erati pe acolo

Nu tu ai botat pe conturile tale pana acu :blink: ?

Cand a intrat Black_FRT in union Xenaaa ( sau cum se scrie ) era master si vorbea pe union :|

Link to comment

Mersi. Nu e doar pentru +7 +8 +9 si ce a mai scris ala pe acolo. Nu se vede niciun glow (din +) pe noile arme, si da.. e bug.

Mersi :)). Eh, inca mai farmez, vreau sa fac ~10mil (bine, daca se poate si peste). Oricum spre deosebire de tine, eu stiam ca jucam pe acelasi server :))

Nu e nevoie chiar de 5 milioane, undeva in jur de 3.500.000-4.000.000, cel putin pentru un wizard.

Skill-ul respectiv reduce consumul de Mana (MP) atunci cand folosesti skill-uri de wizard.

Eroarea aceea poate fi din cauza driver-ului de placa video, incearca sa ii faci un update si sa incerci dupa. Ai putea face ca acel "patrat" sa nu mai apara, dar asta nu inseamna ca nu iti va mai iesi din joc. In cazul in care vrei sa faci asta, vezi ca in directorul unde ai instalat Silkroad-ul, ai un fisier numit SilkErrSender.exe, modifica-i numele si eroarea nu o sa mai apara (repet, asta nu va impiedica jocul sa se inchida).

PS: In legatura cu SP-urile, momentan o sa ma mentin undeva intre 5.000.000 si 5.200.000, vreau sa bag absolut toate skill-urile max. (indiferent ca imi folosesc sau nu).

Ma refeream ca nu stiam de spuri ...ca ai atatea,nu ca nu te stiu si esti cu mine pe server:)) oricum sami arati si mie egiptian weapon knd il iei:) bft

Link to comment

Nu tu ai botat pe conturile tale pana acu :blink: ?

Cand a intrat Black_FRT in union Xenaaa ( sau cum se scrie ) era master si vorbea pe union :|

ba da ....eu am botat...adica pc-ul meu...ca eu nu prea stau pe langa el :) trec odata la 2-3 zile sa vad daca inca mai merge si sa golesc storage

Xenaa este folosit de cel mai bun prieten al lui Yan,adica proprietarul adevarat....aka dieu :) el il boteaza....in rest cam toti din FRT s-au intors...cu exceptia lui Yan si a lui SUN_Mercos din cate am observat eu

Link to comment

cum asa?

o intrebare pt cei de 100+ voi terminati forgottan de 1* )101~110)

Pai vroia sa cumpere contul de 95 de la mine. A spus ca ii este frica sa dea banii inainte, am fost de acord sa-i dau info inainte. Si am fost ieri la banca si nu depusese nici un ban. :)

Link to comment

ehhh...sa vezi si sa nu crezi :)) uite ca au existat 2 Yan pe server,tot respectul pentru amandoi...2 oameni cu mare caracter...dar in perioade diferite....tu te referi probabil la Yan aka Ks_Larox...

eu ma refer la Yan(francezul)...guild masterul FRT(French Team)...cel de pe vremea in care Reborn si Ressurection inca domneau pe server...ca sa iti ofer un mica lectie de istorie,FRT au fost cei care au dat jos Reborn si Ressurection din fortareata dupa luni si luni de dominatie :)) si din care pot spune mandru ca am facut si eu parte pe vremea aceea.Pe vremea aceea exista o regula in uniune(formata din Reborn,Ressurection,FRT,_R3volutioN_ si nu mai tin minte restul guildelor) ...aceea ca membrii uniunii sa nu se atace intre ei la job...Ressurection au incalcat-o...FRT + _R3volutioN_ au parasit uniunea....si intr-o saptamana le-am luat FW :)

frumoase timpuri...cand FRT organiza trade runs si dadea globale cu plecarea,ruta si destinatia :) job war in dead ravine care dura cateva ore .....dar ce sa stiti voi...erati mici pe vremea aia :D unii nici macar nu erati pe acolo

ce vremuri frumoase

Link to comment

Nu e nevoie chiar de 5 milioane, undeva in jur de 3.500.000-4.000.000, cel putin pentru un wizard.

ehh la warrior/rogue e nevoie de 5m :)

@Sleya abia astept sa te vad activ in joc ^^ sper sa trec si eu peste problemele actuale si sa apuc un pic de pvp degreeul asta xD

Link to comment

Eu cred ca tu iti bati joc de mine. Am arhiva pe pc, pot face dovada ca ti-am dat alt numar de cont. Rog un mod sa baneze pe domnul Argentin.

Daca nu te deranjeaza, pune un print cu arhiva, te rog. Nu ca n-as sti cine esti (in topic, din pacate nu te cunosc in viata reala) si ar fi vorba de neincredere, dar pentru a putea sustine suspendarea.

Link to comment

Daca nu te deranjeaza, pune un print cu arhiva, te rog. Nu ca n-as sti cine esti (in topic, din pacate nu te cunosc in viata reala) si ar fi vorba de neincredere, dar pentru a putea sustine suspendarea.

http://img337.imageshack.us/img337/1606/frtitlum.jpg

E aiurea! Practic eu am fost baietas si el m-a tras in piept.

Link to comment

te cresc eu daca vrei am 95 si am nevoie de membri pentru academie pm me pe forum

Ai furat :) Te lauzi si vrei sa cresti si pe altii... RUSINE ( Dinu Patriciu :rofl1: ) :pottytrain2: acum nu ai ce face... Cand incerci sa furi si ai ghinionu' de a da peste cineva care e ''batran '' si ''respectat'' ....

P.S: Cya !

P.S.S : ph[_]ck yourself

Link to comment
Guest Pleiboi

mie nu imi da rewardurile la questurile astea :( nu imi zice nimeni ce pot face? imi tot arata acolo jos in stanga ca nu pot primi recompensa din cauza unei erori :(

Link to comment

mie nu imi da rewardurile la questurile astea :( nu imi zice nimeni ce pot face? imi tot arata acolo jos in stanga ca nu pot primi recompensa din cauza unei erori :(

pentru a lua reward-ul de la acel quest , trebuie : (inainte sa il iei) sa nu ai academie facuta , dupa ce iei quest-ul te duci si infiintzezi academia ( platesti 100k sau cat mai e ) , apoi te prezintzi inapoi la acel NPC pentru a-ti lua reward-ul :tiphat:

anyways...am ajuns si eu pe wizz 105 FF 100 :D si farmez in job cave ca thief...dar e super naspa pentru ca ********* de GM a pus statuie of justice :|

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...