Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Kidule ce lv mai ai pe serv now ?

Sunt curios ce e la voi pe servere in Priest Of Terror Room (Puneti un ss). Ca pe Petra omori un mob la 2 min e ks acolo cred ca sunt 30 de playeri in camera aia

http://img33.imageshack.us/img33/2082/sro2010122011323747.jpg

Link to comment

Reinstaleaza jocul, reinstaleaza driverele componentelor PC-ului, vezi daca ai virusi, scapa de ei, curata registrii sau instaleaza Windows-ul.

Mda,am incercat si nu merge...

Link to comment

@ exo huge noob. pt ce ai bagat skilu ala de marit viteza? ala functioneaza doar in stealth.. si orice rouge care se respecta nu apeleaza la stealth :D

just saying.

Orice rogue care se respecta nu apeleaza la stealth ? De ce ? Pentru ca un rogue in stealth are sanse cu 60-70% mai mari sa castige un pvp ?

Stealth nu isi mai are rostul pentru ca sunt toti fraierii cu media.pk2 edit.

@DSK, de ce ai numele ala de nub la caracter? >.<

Link to comment

am lvl 71 si 90% in plm.. tot mor ca spartu la nya hunteri/sniperi sau la guards..

ceva idei pentru spot bard/rouge ff lvl 70 with LA set +3 clean

Dc nu iti cauti un party :)

Bone aia de 71 Solider parca, La spotu ala unde apare Lord langa stanca aia mare si lunga dai Get Curent Coord de unde are gaura aia din mijloc cu radius 70 si ai numai mobi fara gianti

Link to comment

Da e clar :comp2: Petra Same

Cat faci pe 24 h dsk ?

pe 24h fac 60k++ solo,fara party... dar nu stau 24h la farm deci eu fac in medie 50k pe zi :P

hm... din ce tin eu minte nu poti da stealthu daca esti atacat timp de 20 secunde ceea ce intr-un pvp este imposibi.. deaia am spus ca e useless

dar daca dai dagger desperate,spui "go",dai stealth si ii dai prick ce are? si stiu ca poti vedea noobii in stealth si imvisible cu sbot,dar e vorba de pasiva aia care iti mareste phy attack cand esti in stealth :P 3-5k in plus conteaza:P

@DSK, de ce ai numele ala de nub la caracter? >.<

l-am cumparat de la lv 98^^

Link to comment

cei care ati downloadat clientul nou 1.280.. trebuie sa downloadati din nou al client 1.281.. fail max ca de obicei asa ca grabitiva mai aveti 4h :)

l-am luat in 3 min si 21 sec :))

nu imi place deloc cum se misca nukerul S/S pe Armor......pe ce ma sfatuiti s-al mut Protector sau Garment??? sau este bun pe Armor ?? :P

cel mai bun int s.s de pe Rome e garment full int.

Ti-ai raspuns la intrebarea "Pentru ce imi fac caracterul asta?". PvP, PvE, PwLvL,s.a.m.d. ?

Daca vrei sa avansezi rapid in lvl du-te Warrior/Bard (in cazul in care nu ti-ai permite mereu sa cumperi acea potiune de 100% m.s. de la NPC). Bard pt Moving Speed si Noise.

rogue/bard e mult mai avantajos,face mult mai rpd level...si dupaia de la lv 101 sau cand gaseste euro party stabil poate sa se mute pe ce vrea el :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...