Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Hai sa va zic alea...configuratiile

System:

Microsoft Windows XP

Professional

Version 2005

Service pack 2

Computer:

AMD Athlon XP 2000+

1.67 Ghz,1.25 GB of RAM

Tin sa mentionez k serverele private merg fara probleme

Am patit si eu odata asa...e de la ei probabil sau nu stiu ce..cert e ca s-a rezolvat in timp:| nu am gasit o rezolvare exacta ca aceasta problema.

P.S:dupa lunga mea pauza,in urma plictiselii groaznice ma bate un gand sa ma reapuc de sro...is anyone farming over here?:D

Link to comment

Hai sa va zic alea...configuratiile

System:

Microsoft Windows XP

Professional

Version 2005

Service pack 2

Computer:

AMD Athlon XP 2000+

1.67 Ghz,1.25 GB of RAM

Tin sa mentionez k serverele private merg fara probleme

un amic de a meu care patea asa a reinstalat windowsu si nu ia mai facut :dontknow:

Link to comment

lv up si eu xD

http://img545.imageshack.us/img545/9533/sro2010120623182518.jpg

este adevarat ca din ianuarie se anunta 120? daca da trb sa ma pun rpd pe lv :D

nu se stie sansele sa bage lvl 120 in aprilie martie sunt ff mici fratilor daca era sa bage cap 120 nuscrie la update rise to cap 120 sau ceva de genu ? acu e doar 1 simplu UPFATE

Link to comment

nu se va trece la cap 120 ...vor mai trece 2 update-uri ..tre sa apara si legend weapon acum rezolva faza cu soket-urile cred.....am auzit ca se imbunatateste si job-ul... c-am mare plictiseala prin templu ... si se modifica chestia cu stall-ul nu o sa mai fie scam-uri pt ca o sa putem pune preturi peste 1 miliard in stall cica ...cum stati cu legend set ..mie imi mai trebuie necklace-ul dar s-au scunpit arenele de numai au ajuns la aproape 4 mil pe troy

Link to comment

nu se va trece la cap 120 ...vor mai trece 2 update-uri ..tre sa apara si legend weapon acum rezolva faza cu soket-urile cred.....am auzit ca se imbunatateste si job-ul... c-am mare plictiseala prin templu ... si se modifica chestia cu stall-ul nu o sa mai fie scam-uri pt ca o sa putem pune preturi peste 1 miliard in stall cica ...cum stati cu legend set ..mie imi mai trebuie necklace-ul dar s-au scunpit arenele de numai au ajuns la aproape 4 mil pe troy

oricum doar noobi luau scam -.-" ....

Link to comment
Guest SuNnY1993

Salut!ma intrebam daca se mai deschide un nou servar ...daca stiti va rog sa imi lasi mesaj:P

Ink ceva pot intra cu 8 charactere daca am 4GB ram,hard disk SATA II 500GB,procesor dual core 2,95 GH,windows 7,si placa video slabuta.....(Sbot)

Poate ma reapuc de joc:X

Link to comment

Salut!ma intrebam daca se mai deschide un nou servar ...daca stiti va rog sa imi lasi mesaj:P

Ink ceva pot intra cu 8 charactere daca am 4GB ram,hard disk SATA II 500GB,procesor dual core 2,95 GH,windows 7,si placa video slabuta.....(Sbot)

Poate ma reapuc de joc:X

Da, poti.Eu cu 3 gb ram ddr2 pot intra, dar daca folosesc OS XP sp2 nu pot. Si apropo trebuie minimalizate de catre bot.

Link to comment

Da, poti.Eu cu 3 gb ram ddr2 pot intra, dar daca folosesc OS XP sp2 nu pot. Si apropo trebuie minimalizate de catre bot.

adica OS XP sp 2???? de exemplu eu am XP profesional SP 2 dual core de 2.20Ghz 2gb ram ddr2 si o placa video nvidia gforce 9500gt 512mb si intru cam pe 3 :-? , n-am incercat cu mai multe :-?? dar vrei sa spui k daca schimb windowsul pot inrta pe 5-6? astepts raspuns

ms anticipat:*

Link to comment

Da AHILE, OS XP SP 2 = Operating Sistem XP SP 2. Depinde de OS. Daca folosesc OS XP SP2 la 2 cliente, dupa 2-3 ore mi se vede in reluare, am lag infernal, iar de pe OS seven( 7 ) pot intra si de pe 10, dintre care 8-9 cliente sa fie minimalizate de bot.

Link to comment
Guest SuNnY1993

Pai .. pe Azteca m-as apuca dar daca intru cu 5-8 caractere imi e greu sa stau la connect deja vad ca e plin servaru ..... deci cam sare din discutie:P astept pana marti daca nu ma duc pe Eos am un prieten acolo din egipt sper sa imi dea wizzu lui de 106 si sa ma cresc :P daca as sti ca ma pot connecta usor pe Azteca m-as baga dar fara prmium e greu:|

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...