Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Stie cineva cum un wizzard/bard lv 98 are 50k mp?

Cred ca mai mult ca sigur avea harpa in mana in acel moment,de exempli wizu meu de 94 are 40k mp cu harpa in mana si nu are cine stie ce int si mp pe iteme.Am avut noroc zilele astea,aripi de inger din 8 tickete(asta a fost ca sa ma laud) :nanana: :bananadance2:

Link to comment

Cred ca mai mult ca sigur avea harpa in mana in acel moment,de exempli wizu meu de 94 are 40k mp cu harpa in mana si nu are cine stie ce int si mp pe iteme.Am avut noroc zilele astea,aripi de inger din 8 tickete(asta a fost ca sa ma laud) :nanana: :bananadance2:

Si intrebarea pentru boboci: cat ai fara harpa? :D

Link to comment
Guest BlackDevilll

Salut sunt nou pe aici ... joc si eu silkroad pe servarul Greece am o guilda lvl 3 IXthRomania .. un caracter al meu lvl 61 Wizz/Cleric si inca un wizz/cleric lvl 57 dar mila dat un tovaras pentru ca el sa lasat de silk ...si doresc sami mai farmez un Blader.... voi pe ce servar jucati daca sunteti romani ce jucati pe Greece si doriti sa veniti la mine in guilda as fii foarte incantat xD numele meu in joc este BlackDevilll ... a si folosesc ibot .. pentru ca este free :P ...

Link to comment

nu :) ooo si revenim in sro vad ca :D

btw. ieri head banger a incercat staffu lu N3vermore la +8... rezultatul.

in video ce urmeaza..

:) spuneti ce credeti :D

M-as reapuca...dar as juca doar in weekend...ca in timpul sapt nu pot...facultatea asta....nici nu stiu pe ce srv sa ma apuc :)...maya sa fie :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...