Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Deidara stime cu toti aici pe forum ce zmeu esti tu la pvp :)) pe serverul tau plin de zmei si cum toata lumea isi doreste si iti cere charul tau.

stii numai sa te lauzi...sa te dai tu mare....chiar nu te prinzi? we don't give a fuck...about you,your char or your opinions :)

tot respectul pentru baiatul care a zis ca a facut lvl 91 legit ...e de apreciat in zilele astea

si ca sa iti raspund la intrebare....da shadow mai joaca,a jucat intotdeauna,dar tot ce a facut a fost sa boteze 24/7,nimic altceva

Link to comment

Deidara stime cu toti aici pe forum ce zmeu esti tu la pvp :)) pe serverul tau plin de zmei si cum toata lumea isi doreste si iti cere charul tau.

stii numai sa te lauzi...sa te dai tu mare....chiar nu te prinzi? we don't give a fuck...about you,your char or your opinions :)

tot respectul pentru baiatul care a zis ca a facut lvl 91 legit ...e de apreciat in zilele astea

si ca sa iti raspund la intrebare....da shadow mai joaca,a jucat intotdeauna,dar tot ce a facut a fost sa boteze 24/7,nimic altceva

:)) Ai drepate.. dar... nvm

IceTea chiar tankeaza o statue de 140=))

Alex intra pe mess <.<

Link to comment

omor doar low lvl uniques. poate ca e adevarat dar credema asta ma face sa stiu mai multe ca tine despre ignore si crit si cum sta treaba cu ele..

in legatura cu rouge chiar crezi ca am atacat cu daggerele in statuia aia? pai nu apucam nici un hit cu full warrior buffs daca dadeam daggers desperate..

si critul ala a fost fara zerk deci nush ce sa zic. vorba lui kevin el s-a jucat astazi pe char si a vazut ca pot tanka 1 statuie deaia.

in legatura cu botul 24/7 nu este adevarat. joc pe charul meu fac pvp jobs "low lvl uniques like a noob" si cu asta mai invat ceva sro.

nu mam luat de tine si nu ti-am zis sa inveti sro sau ceva de genul asta , da te-am facut prost si imi cer scuze pentru ca am reactionat prea dur.

si da acel 100k crit pe statuie a fost cu alt skill care da 50% din dmg lui distance shot. nu am fost atent ce skill folosesc atunci e drept.

si chiar te felicit si sunt de acord cu alex.. recunosc nu m-ar tine nervi sa fac un char legit pana la lvl 91 .. este o realizare si recunosc ca sunt mai comod si mai lenes si folosesc botul tocmai pentru a imi usura treaba...

oricum mai bine sa incheiem subiectul asta.. de la 1 simpla chestie s-a ajuns la o cearta in toata regula.. imi cer scuze scarface inca 1 data.

Link to comment

omor doar low lvl uniques. poate ca e adevarat dar credema asta ma face sa stiu mai multe ca tine despre ignore si crit si cum sta treaba cu ele..

in legatura cu rouge chiar crezi ca am atacat cu daggerele in statuia aia? pai nu apucam nici un hit cu full warrior buffs daca dadeam daggers desperate..

si critul ala a fost fara zerk deci nush ce sa zic. vorba lui kevin el s-a jucat astazi pe char si a vazut ca pot tanka 1 statuie deaia.

in legatura cu botul 24/7 nu este adevarat. joc pe charul meu fac pvp jobs "low lvl uniques like a noob" si cu asta mai invat ceva sro.

nu mam luat de tine si nu ti-am zis sa inveti sro sau ceva de genul asta , da te-am facut prost si imi cer scuze pentru ca am reactionat prea dur.

si da acel 100k crit pe statuie a fost cu alt skill care da 50% din dmg lui distance shot. nu am fost atent ce skill folosesc atunci e drept.

si chiar te felicit si sunt de acord cu alex.. recunosc nu m-ar tine nervi sa fac un char legit pana la lvl 91 .. este o realizare si recunosc ca sunt mai comod si mai lenes si folosesc botul tocmai pentru a imi usura treaba...

oricum mai bine sa incheiem subiectul asta.. de la 1 simpla chestie s-a ajuns la o cearta in toata regula.. imi cer scuze scarface inca 1 data.

Nu am specificat ca ai atacat cu daggers, ca erai deja mort daca faceai asta si iti dadea si d/c iar in leg cu ignor ti-am spus ti-o pot dovedi, fie ca e crt sau nu, oricum sa o lasam balta ca nu ajungem nicaieri insa deidara is still a fk-ing n00b, rofl

Link to comment

Am nevoie de putin ajutor daca sunteti binevoitori ..

As vrea sa stiu de ce skilluri as avea nevoie pt. un nuker s/s full int pe bicheon/cold/light . Pe ce sa pun imbue ? cold sau light ? Ce armuri sa port ? De ce skilluri,nu doar seria, as avea nevoie la fiecare din cele 3(bicheon,cold,light) ? As vrea stiu skillul clar, daca ati putea face asta in SP Calculator si sa-mi dati linkul sa vad ar fi minunat .

Multumesc anticipat .

Deci ma poate cineva ajuta cu asta ? Daca va e lene sa scrieti pe forum sau asa puteti si pe mess sa vorbim mai live , Y!M: terror_boy15 .

Link to comment

NU poti demonsta cu nimci ca tu ai facut lv 91 legit, asa pun si eu o poza cu un char 110 ii ascund numele si zic ca am facut legit MA CREZI ?

Lv 87 :D Cred ca ma mut pe Petra :D

Crezi ca imi pasa, eu stiu cum am crescut acest char si in ce fel, stand in fata pc, asa ca te rog go back at your botting, imi esti pur si simplu un necunoscut, nu imi pasa de parerea ta, si dc am ascuns numele e ptr ca nu vreau sa stie lumea ca sunt roman+sunt cativa de aici care joaca pe acelasi sv, asa ca stai chill man, nimeni de la mine dp sv nu stie ca sunt roman si nici nu vreau ca sa afle, multi cred ca sunt turk sau german, so i dont give a fuck, leave me be, ok botter

Edit:

Si te inteleg dc nu ma crezi, ca nici eu nu as crede pe cineva care nu il cunosc si care vine si afirma ca a facut ...

Subiect inchis nu imi pasa, care mai are ceva de adaugat sa o tina ptr el ca pe mine nu ma intereseaza, ca deja acesta este cel mai lame topic din tot acest forum, mai mult de 50% e numai flame si info stupide/certuri

Link to comment

aahahahah :)) buna duma =))

am pus si eu mana pe un arcas de lvl 101 are buildu 110 pachoen 110 fire si 80 light 20 cold deocamdata.. ma gandeam sa il fac 110 fire 110 pachoen 110 light .. pt ca nu planuiesc sa invesesc in el atata cat sa fie ceva de capu lui la pvp^^ e mai mult un char de fun.. un fel de deluxe gold bot daca vreti :))

ps: stiu ca am scris mastery de la bow gresit

Link to comment

kidu s-a emotionat atat de tare cand a vazut 192k crit incat a ramas blocat 3 ore dupa :))

Se putea debloca daca spuneai urmatoarele cuvinte .... Dar acele cuvinte nu s'au spus inca asa ca e tot blocat

EU vad 156k DMG :gun:

Care joaca pe Greece? sunt multi romani ? ^^ mi-am luat un char acolo :D

:)) Grantu' imi spune ca charu l'ai cumparat de la Vasy? TheFullMoon? Sau doar o coincidentza ?

Am facut 99 :beer:

Link to comment

A fost pus la vanzare in acest nou update un nou costum :) - Arabian Outfit .

Parerile voastre? Mie personal mi-a placut si l-am cumparat... desi , ca toate celelate costume mai noi ar putea fi imbunatatit, sa fie facut putin mai "slim" , ultimile serii de costume sunt foarte ... "butucanose", masive...

http://img185.imageshack.us/i/sro2010092817004089.jpg/

http://img46.imageshack.us/i/sro2010092817111843.jpg/

http://img820.imageshack.us/i/sro2010092817110041.jpg/

http://img687.imageshack.us/i/sro2010092817085970.jpg/

http://img189.imageshack.us/i/sro2010092817072854.jpg/

http://img529.imageshack.us/i/sro2010092817050279.jpg/

Link to comment

Se putea debloca daca spuneai urmatoarele cuvinte .... Dar acele cuvinte nu s'au spus inca asa ca e tot blocat

EU vad 156k DMG :gun:

:)) Grantu' imi spune ca charu l'ai cumparat de la Vasy? TheFullMoon? Sau doar o coincidentza ?

Am facut 99 :beer:

de la pradais111 daca il sti :)

Link to comment

A fost pus la vanzare in acest nou update un nou costum :) - Arabian Outfit .

Parerile voastre? Mie personal mi-a placut si l-am cumparat... desi , ca toate celelate costume mai noi ar putea fi imbunatatit, sa fie facut putin mai "slim" , ultimile serii de costume sunt foarte ... "butucanose", masive...

si eu l-am cumparat pe cel female...in afara faptului ca are caciula lui Axinte pe cap...imi place ff mult cel de female...e slim si merge perfect la rogue ^^ mai ales ca sunt intr-un union plin de egy and turk guys ^^

Link to comment

gzzzz paduchiosuleeee :D (kidu) si eu 110 pana vineri <3 ty angel ^^ 4 booting (wOrkHarD wizard 110 ff facut legit :) ) ...

lllllooooll panarama ce statusuri ai pe daggers =))) acnd vede angel sa vezi ce te injura =)))

ce sa mai injur..... m-am obisnuit sa aiba noroc toti noobii....:))) vreau si eu sa fiu noob pt o zi sa imi fac daggerele ca ale lui kidu si dupaia pot sa imi revin =))

btw stiu de aseara ca mi-a aratat pe mess :) deaia nici nu am mai postat aici sa il felicit ca i-am zis deja pe mess :)

Link to comment

Gzz pentru level 110.Luatil ca exemplu si faceti si voi ca el :)) dak puteti

am facut asta inaintea lui :))

110 Full Farmed legit in templu char nefarmat de la lvl 90 in sus in permantenta eram la 80% farmed

EDIT . Full Farmed by hand cred.. Level 110 by hand go to hell

EDIT EDIT EDIT si iar EDIT

http://img692.imageshack.us/i/sro2010092919384655.jpg/

Uploaded with http://imageshack.us

Elixir obtinut din nova harp FB 100% si stats 41-42% +5

DreamFighteR E stiinta nu noroc

Edited by koila
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...