Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

and im santa claus.. asta a fost la inceput si cu sroking.. orice nu e sbot nu e safe.. sau??

Ideea e ca toate sunt zvonuri. Cand era SRO King free mi-au spus cativa sa nu-l folosesc pentru ca voi lua hack, bla bla, ca unii dintre ei au luat:

- Pai si cum ai luat hack?

- Nu stiu, de la SRO King.

- Stia cineva id/pw de la cont?

- Da, Xulescu, prietenul meu

- Si zici ca de la bot?

- Da, nu se poate altfel.

Cam asa decurgeau discutiile. Sau downloadau bot-ul din cine stie ce locuri.

Link to comment

pai daca esti incepator (si esti) go 110 pacheon/fire 90 light/20 ice / garment

si daca vrei sa le "rupi fashu " la baieti in pvp go 110 pacheon/fire/force(e un build mai greu pentru incepatori) , foarte bun CH vs CH

daca vrei CH vs EU pvp go 110 pacheon/fire/ice ...

cam atat

peace :tiphat:

Ms...nu sunt incepator dar nu am avut inca arcas si chiar nu ma pricep la arcas si mam gandit sa fac unul sa vad cum e B)

Ai putea sa postezi o poza cu ce sa bag la force ca acolo chiar ca sunt incepatior xD..Am vazut ca cure series si mai inca cv pe acolo

Ms.... :right:

Si app: Ce armura folosesc la buildu asta...presupun ca protector

Link to comment

Pentru cei care au farmat in job cave cu ibot (face quest cu mark singr le duce si le ia ) cu pt full cate sp se fac /24h? :tiphat:

eu am butat cu Ibot 3 zile maxim ca sa fiu ff 106 dar faza naspa e ca daca vin thifi si te kil si stau acolo ai pus-o asta e naspa.... acu nu stiu daca mai merge

Va rog voi 2 dati delete la charuri si nu mai incercati vreodata sa jucati SRO. DECE P*** mea distrugeti si ultima parte frumoasa a jocului? nu sunteti capabili sa jucati 1-2-3 ore de mana (nu ma luati cu munca ca nu stiti cu ce sa papa) , chestia asta ma facut sa ma las de sro pana si acolo so facut bot care face autoreward in curand veti cere bot pentru : PVP si chat 100% .

Bafta la toti.

Vyorel903 faci 10000 pe ora jucand de mana singur doar tu atat asta daca esti INT si omori repede

Link to comment

Va rog voi 2 dati delete la charuri si nu mai incercati vreodata sa jucati SRO. DECE P*** mea distrugeti si ultima parte frumoasa a jocului? nu sunteti capabili sa jucati 1-2-3 ore de mana (nu ma luati cu munca ca nu stiti cu ce sa papa) , chestia asta ma facut sa ma las de sro pana si acolo so facut bot care face autoreward in curand veti cere bot pentru : PVP si chat 100% .

Bafta la toti.

Vyorel903 faci 10000 pe ora jucand de mana singur doar tu atat asta daca esti INT si omori repede

Scuza alternativa e ca "99% folosesc bot pentru ca e nevoie de prea multa exp de acumulat."

Link to comment

Scuza alternativa e ca "99% folosesc bot pentru ca e nevoie de prea multa exp de acumulat."

Nu se compara Auto training cu AUTO REWARD QUEST ... e o mare mare diferenta si mai ales in Job temple, cine joaca acest joc cu cap si stie sa ia si partile frumoase din el, intelege ce incerc eu sa zic, cei care doar dau drumu la bot si spam 1243212312412312 la pvp NU.

Link to comment
Guest Cris_Junior23

Va rog voi 2 dati delete la charuri si nu mai incercati vreodata sa jucati SRO. DECE P*** mea distrugeti si ultima parte frumoasa a jocului? nu sunteti capabili sa jucati 1-2-3 ore de mana (nu ma luati cu munca ca nu stiti cu ce sa papa) , chestia asta ma facut sa ma las de sro pana si acolo so facut bot care face autoreward in curand veti cere bot pentru : PVP si chat 100% .

Bafta la toti.

Vyorel903 faci 10000 pe ora jucand de mana singur doar tu atat asta daca esti INT si omori repede

Mi-a placut ffff tare mesajul tau si nu am putut rezista sa nu iti zic BRAVO !!! :D O Seara Placuta in Continuare

Link to comment

http://img689.imageshack.us/i/sro2010091118005388.jpg/

Uploaded with http://imageshack.us

ultimul meu +.. dar am dat de 2 ori fail la +6 azi cu daggerele.. ufff dagere blestemate..

nici eu nici prietenul meu nu reusim sa trecem de +7 cu ele.. el este warrior rouge :D de abia astept sa fac pvp cu el

Link to comment

Ms...nu sunt incepator dar nu am avut inca arcas si chiar nu ma pricep la arcas si mam gandit sa fac unul sa vad cum e B)

Ai putea sa postezi o poza cu ce sa bag la force ca acolo chiar ca sunt incepatior xD..Am vazut ca cure series si mai inca cv pe acolo

Ms.... :right:

Si app: Ce armura folosesc la buildu asta...presupun ca protector

http://www.rev6.com/tools/skill/ch/?id=56309

dai la ch force...astea sunt skillurile necesare pentru un force bower...poti lua si heal..dar nu e neaparat nevoie

:tiphat:

Link to comment

uuuuu wutts that x\ddd?

Hello. This is Silkroad Online.

In order to maintain a pleasant gaming and smooth patching experience, all servers will be undergoing weekly server inspection.

Weekly server inspection will occur every Tuesday.

Game Inspection Period : Sept 14, 2010 13:00 ~16:30 Silkroad Standard Time (3 hours 30 mins. duration)

[Patch]

- Rise of the Uniques event will be opened

unique ftww :D

Link to comment

Level 48, interesant. Ce a castigat?

[Prizes]

"

We will select 29 winners and give the following prizes:

"

"1st Prize: 1,000,000,000 Gold (1 winner)

"

"2nd Prize: 500,000,000 Gold (3 winners)

"

"3rd Prize: 300,000,000 Gold (5 winners)

"

Consolation prizes: 100,000,000 Gold (20 Winners)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...