Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest bubu123

si la voi sint pr. cu jocul am lag de nu mai pot face nimic, de 10 min. tot incerc sa intru fara S si nu pot...

pe neptule se ia disconect pe capete si toti sint romani :cool2:

Link to comment

Sal, am si eu cateva intrebari legate de gold premium.In leg cu questul cu purification seed, de unde il iau?sau imi apare automat?Purification seed cad numai in intervalul acela de 3h de xp incrs sau cad tot timpu?

il iei de la Potions NPC,purification seeds cad doar in acele 3 ore si il poti face doar o singura data pe luna.deci 10k SP.la premium+ il poti face de 3 ori pe luna :)

nu e adevarat....la gold premium poti sa il faci tot de 3 ori pe luna dar nu iti da 10k sp ca la premium plus....de fiecare data cand il faci...daca aduni 500 iteme de quest...iei 2500 sau 5000 sp nu mai tin minte exact.....parca 2500...deci x 3...=7500....la premium plus 3x10.000=30.000

eu sincer nu sunt sigur in legatura cu 10k o singura data...dar sunt mai sigur ca iei 10k o singura data decat 2500 de 3 ori.asta chiar mi se pare o prostie !

pls cineva care stie exact sa il lamureasca si pe scarface ca eu sleya l-am bagat in ceata :))

Vreaun guild de romani pe Titan?

nu joaca nimeni de pe forum pe Titan.sau ma rog,niciun player remarcant ^^

Link to comment

il iei de la Potions NPC,purification seeds cad doar in acele 3 ore si il poti face doar o singura data pe luna.deci 10k SP.la premium+ il poti face de 3 ori pe luna :)

nu e adevarat....la gold premium poti sa il faci tot de 3 ori pe luna dar nu iti da 10k sp ca la premium plus....de fiecare data cand il faci...daca aduni 500 iteme de quest...iei 2500 sau 5000 sp nu mai tin minte exact.....parca 2500...deci x 3...=7500....la premium plus 3x10.000=30.000

anyways....SON drop....HA foot....nu are rost sa pun screenshot....+7 succes on head

and still mica publicitate legata de D4rkSnow ... :) http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=380557

Link to comment
Guest Cris_Junior23

Buna Baieti. Am mai fost pe aicea.. Sa imi prezint si eu charul, aicea era in zilele Bune :P http://img838.imageshack.us/img838/710/sro2010083118515380.jpg . :) Bravo Baieti pt lvl si son :) Este pe server Petra.. Cine joaca pe , petra astept Pm :)

Link to comment

dc vrei sa ma enervezi?:)

hai dude chiar nu vrei un hybrid pt cacatul tau de wizard? =)) eu zic ca se merita...iesi in castig...

bai copii .... cum draq sa faceti asemenea oferte...? wizarsd lv 109 full son+5+7 full farm pt un hyb bower cu "set bun" ?

Link to comment

Salutari....

Doresc un pic de ajutor pentru un build de arcas Full STR...Am primit niste builduri dela niste prieteni:

1) mastery-fire-ice-protector

2)mastery-fire-light-garment

Astept si de la voi niste ajutor cu niste builduri cu o mica explicatie dece credeti ca e bun buildul acela

Ms Anticipat :right:

Link to comment

Salutari....

Doresc un pic de ajutor pentru un build de arcas Full STR...Am primit niste builduri dela niste prieteni:

1) mastery-fire-ice-protector

2)mastery-fire-light-garment

Astept si de la voi niste ajutor cu niste builduri cu o mica explicatie dece credeti ca e bun buildul acela

Ms Anticipat :right:

Daca ai bani de viteza de fiecare data Fire/Bow/Ice pe protector unge ....

Eu unu incep sa numerotez cate posturi sunt cu '' ce build e bun pt nuker/bower'' :))

Link to comment

:) nici hybridu + 500$ :) am deja oferta $900 .... si inca stau pe ganduri

Ai grija cu traderii de pe epvp,ia banii inainte,preferabil paypal verified/western union.Poti folosi ajutorul unuia din middlemanii oficiali :)

Probabil ca deja stii astea,dar ti-am dat doar un mic sfat prietenesc.Succes la vanzare !

Link to comment

Ai grija cu traderii de pe epvp,ia banii inainte,preferabil paypal verified/western union.Poti folosi ajutorul unuia din middlemanii oficiali :)

Probabil ca deja stii astea,dar ti-am dat doar un mic sfat prietenesc.Succes la vanzare !

tipul care mi-a dat oferta de 900$ mi-a zis ca e din statele unite si si-a luat salariu acum... si vrea un char f bun... a zis ca mii trimite inainte sa ii dau eu datele pe paypal verified used (gift) ... chestia asta ma sperie .. sa nu cumva sa aiba nu as in maneca

Link to comment

tipul care mi-a dat oferta de 900$ mi-a zis ca e din statele unite si si-a luat salariu acum... si vrea un char f bun... a zis ca mii trimite inainte sa ii dau eu datele pe paypal verified used (gift) ... chestia asta ma sperie .. sa nu cumva sa aiba nu as in maneca

Si care ar fi acel as? :D Adica, prin ce metoda sa te scameze?

Link to comment

tipul care mi-a dat oferta de 900$ mi-a zis ca e din statele unite si si-a luat salariu acum... si vrea un char f bun... a zis ca mii trimite inainte sa ii dau eu datele pe paypal verified used (gift) ... chestia asta ma sperie .. sa nu cumva sa aiba nu as in maneca

Din cate stiu eu,paypal nu returneaza banii trimisi prin gift.Doar daca face o cerere pt "unauthorized payment".Atunci este posibil sa primeasca banii inapoi( el sustine ca i-a fost furat contul si au fost facute plati ilegale de catre altcineva).Oricum,exista western union si in SUA si daca il convingi sa plateasca prin acest sistem,primesti banii fara nicio teama . :tiphat:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...